Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szexuális okokból pelenkát hord? Mit gondoltok erről a fétisről, és szerintetek mennyire elfogadott dolog?

Figyelt kérdés

2019. márc. 12. 12:26
 1/7 anonim válasza:
71%

Én hordok időnként szexuális okokból, de van úgy, hogy csak megnyugváshoz, elalváshoz hordom. Pl. vannak emlékeim arról, hogy milyen volt, amikor 3-4 éves voltam és Anyukám alváshoz bepelenkázott, és összebújva aludtunk, van, hogy ezt idézem fel magamban afféle altatóként.


Szexuálisan leginkább arra gerjedek, amikor nagyon bepisilt pelusban vagyok, és dagad rajtam a meleg csomag. Olyan, mintha egy punci a farkam köré olvadt volna, a legjobb eszköz a masztihoz. :)



Leginkább arra szeretek gondolni pelenkahordás közben, hogy a Warcraft világában Blood Elf vagyok. Szigorú társadalomban élnek, de úgy gondolom, hogy potenciálisan ők a legperverzebbek abban a világban, és na, ki ne szeretne látni egy szőke Blood Elf csajt bepisilt pelusban? ;)



Társadalmilag úgy látom, hogy Magyarország eléggé olyan, mint a Blood Elf-ek, egy elvileg konzervatív társadalom, de netes témák és keresési statisztikák alapján nálunk nagyon elterjedtek a perverziók, köztük a pelenkafétis/ABDL is, olyan országok után, mint Hollandia, Dánia, és Svédország nálunk él a legtöbb pelenkás. ;)

2019. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem aberrált dolog. És az is, hogy hetente van pelenkás kérdés. Mindegyiket te tetted fel?
2019. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:
11%

Az első komment nem semmi. :D

S valószínű o is szavazhat. ;)

2019. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

"ki ne szeretne látni egy szőke Blood Elf csajt bepisilt pelusban? ;)"


Én

2019. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én "pelenkás" vagyok,sinte 24órába.

Ugyanolyan fétish,mint a bőr,lakk,latex imádók,vagy például láb,haj,stb.


A társadalom nem fogadja el úgy látom,pedig az alap minden fetishnél ugyanaz.

2019. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ugyanaz. A pelenka gyermekekhez kapcsolódik. Gyermekekkel kapcsolatos fétis pedig sokkal aberráltabb, mint bármely más.
2019. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ementali ***** válasza:
100%

Nagyjából semennyire sem elfogadott, mert keverik a pedofíliával, a pszichiátriai betegségekkel és sok más módon gyűlöletet keltenek ellene.


Mint minden, egészséget nem károsító fétis része az érintett emberek lelki és (vagy) szexuális életének. Ezen nem volna mit megbotránkozni, ezért megbántani embereket, közösségeket.

2019. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!