Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, melyik segédes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nickie kérdése:

Mit javasoltok, melyik segédeszközzel tisztítsam ki a hátsó bejáratot, hogy partneremnek ne legyen fekalias a farka?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom tisztan tartani a hátsó kaput?

2019. ápr. 27. 10:07
 1/6 anonymousreview60 ***** válasza:

1. Nekem első lépésben ilyesmi: [link] 2-3-szor, hogy az esetleg darabos dolog kijöjjön.

2. Utána ilyesmi: [link] Nekem műanyag van.


Jelentem a téves kategóriát.

2019. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vízzel beöntés vagy haromszor és tiszta leszel !
2019. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi, és meddig leszek tiszta? Par ora? 1 nap?
2019. ápr. 27. 10:55
 4/6 Yskirde ***** válasza:
Hát nyilván nem sokáig, ne legyél hülye
2019. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyrózsát leszeded a csőröl, aztán a cső végét a nyíláshoz nyomod és langyos, nem túl erős vízsugárral beengedsz a fenekedbe egy kis vizet, aztán átülsz a vécére és kitolod. Ezt megismétled vagy 3-4x. Ha már csak tiszta víz jön ki, akkor megmosod a kijáratot alaposan és kész is vagy. Ha nem normális a székleted (értsd világos és híg), akkor inkább ne vállald be az anált, ha biztosra akarsz menni.
2019. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!