Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félelem attól, hogy valami a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelem attól, hogy valami a hüvelyedbe kerül?

Figyelt kérdés

Tampont serdülő korom első éveiben nem engedett nekem használni/kipróbálni édesanyám, így valahogy azóta sem vitt rá arra a sors, hogy kísérletezzek vele, illetve eddig nem is volt olyan "vészhelyzet", mikor muszáj lett volna használnom.

Önkielégítés során sem volt célom egy ideig a hüvelyi orgazmus, csak mikor a barátnőktől megtudtam, hogy ilyen is van, akkor kezdtem el próbákozni ujjazással.

Azonban számomra mindig kellemetlen érzés volt. Holott először rendesen izgattam magam, ügyeltem hogy elég nedves legyen, lassan haladtam...de kellemetlen volt mindig, így mindig abbahagytam hamar.

Azt vettem észre, hogy van bennem egy bizonyos félelem attól, hogy valami - pl. az ujjam, vagy más ujjának a gondolata - bekerüljön a hüvelyembe.


Elérkeztem oda az életben, hogy láthatólag egyre közeledik életem első szexuális együttléte.

Párommal beszéltem erről a félelmemről, és megbeszéltük, hogy ha odakerülünk, segít majd nekem, figyelmes lesz, és nem csinál olyat ami nekem rossz lenne.


Bízok benne, de mégis itt van bennem ez a félelem/gátlás, és nem tudok vele dűlőre jutni sajnos.


A segítőkész tanácsokért előre is hálás köszönet!



2019. ápr. 29. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Anyad jol elb.szta az eleted.
2019. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
fúh szegény hapid, bár ha attól nem félsz, hogy a szájadba és az ánuszodba dolgok kerüljenek még jól is elsülhet, érted elsülhet:D
2019. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Eu természetes. Én nem igazán kértem ki ilyen dolgokba anyukám vélemenyét, pedig jóban vagyunk,de jobban szeretek a saját fejem után menni, így a tampon kipróbálását sem vitattam meg vele. Szüzen kezdtem el használni és azóta is inkább azt részesítem előnyben. Örülj annak, hogy olyan párod van, akivel ezeket meg tudod beszélni és figyel rád. Megujjazni én a mai napig nem szeretem magam, de ha más csinálja az teljesen más. Ha megbízol a párodban és rá mered bízni magad, nem lesz semmi baj. A mai napig van bennem is egy kis tartás, hogy egy-egy férfi nem fér belém és fájni fog, de ha minden jól megy, ezzel nincs probléma. Majd megszokod!:)
2019. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!