Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nektek bejön Iggy Azalea vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön Iggy Azalea vagy Nicki Minaj?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy gusztustalan, meg plasztikázott, mű, meg hatalmas seggük van, de én megőrülök azokért a hátsókért.
2019. ápr. 30. 08:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi..nekem mindig is a kis fenek es pici cici jott be..
2019. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A külsejük jól illik a zenéjükhöz. Ugyanolyan hulladék mind a kettő...
2019. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem Iggy Azalea szèp.

L

2019. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Túlfújt guminő.
2019. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
IA-t nem ismerem (esetleg link?), NM viszont számomra olyan mint egy torzszülött, de legalábbis mint egy karikatúra...
2019. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudtam, ki ez az Iggy Azalea... De rákerestem. Én nő vagyok, esküszöm, ha lenne rá keret, én is ilyenre szabatnám magam, nekem nagyon tetszik ez a típus.

Kim Kardashian is pl. De még Gracyanne Barbosa is.

2019. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Zenei stílusban hozzám sem állnak közel, de ez most mellékes is. A vékony derék nagy segg számomra az etalon, még ha a természetesség határán túl is lép. Egyébként, azok a válaszolók akiknek nem jön be, ti nem fordulnátok utánuk az utcán? Illetve, ha odakacsintanának nektek, nem ugranátok? Igen nehéz elképzelni.


Másrészről, ha valami tetszik, kit érdekek, hogy plasztika vagy sem

2019. ápr. 30. 13:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Azoknak akiknek nem jön be, azok nem fordulnának utánuk, de nem is ugranának egy kacsintásra. Én se fordulok olyan aztán aki nem tetszik.
2019. máj. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Után*
2019. máj. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kamu :)
2019. máj. 8. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!