Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti a meztelenséggel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a meztelenséggel hogy vagytok? Pl lakotars elott, barat. , rokon elott vagy otthon?

Figyelt kérdés
35 eves vagyok nagyon szeretek meztelenul lenni pl itt az alberletben ...sokan megszolnak erte ! Ezert erdekel masnal ez hogy van !

2019. máj. 6. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha megszólnak akkor öltözz fel. Nem kíváncsiak a csoffadt testedre.
2019. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

lakótársaimmal ezt megbeszéltük és arra jutottunk hogy nem gond a meztelenkedés


barátaim előtt szintén nem gond


otthon szüleim előtt a maximum hogy alsógatyában látnak

2019. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Rokon, barát elott siman!
2019. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
nálunk a családban ez normális ha meztelen van az egyik vagy a másik. Ha így nevelkedsz akkor ez természetes lesz.
2019. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mooti ***** válasza:
71%

Szerintem mindenki döntse el, hogy meztelenkedik vagy nem. Mi akik szeretünk textil mentesen lenni nem szóljuk meg a textileseket így õk se szóljanak meg minket. Mi toleráljuk õket és vannak helyek ahol nem vetközünk le, õk akkor mièrt nem teszik meg ezt. Saját lakásban, házban, albèrletben, kertben stb úgy legyünk ahogy szeretnénk.

46/F

2019. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
kimondottan nem meztelenkedünk itthon de nem gáz ha egymást látjuk meztelenül.
2019. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz
2019. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Nincs ezzel semmi gond. Ez a természetes.

Direkt nem, vagy ha a másikat zavarja, de ha olyan a szitu simán bárki előtt. A párommal itthon mindíg ruha nélkül vagyunk, ha az idő megengedi.

2019. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Synesztro ***** válasza:
89%
31/F Én sosem voltam ugyan szégyenlős, de azért arra ügyeltem, hogy ha nem muszáj, nem mutogatom magam senki előtt. Persze volt, hogy közös munkahelyi zuhany stb. de ez olyan átlagos dolog. Aztán megismertem a mostani páromat. Úgy a 3ik-talán 4ik randink lehetett, elmentünk hozzájuk, apósom egy szál semmiben odajött, lepacsizott, és felment az emeletre. Lementem hídba. Kicsit később, úgy egy jó évre rá összeköltöztünk, és a sors úgy hozta, hogy egy jó 2 évig náluk is laknunk kellett. Volt, hogy én még a tusolóból léptem volna ki, párom már törölközött, ikerhúga meg belibbent mellettem, mondván, hogy ő meg rohan, mert elkésik. Másik alkalommal anyósom bekopogott, mire észbe kaptam, már ott beszélgettünk, ő is ruha nélkül, várva a sorát, mi meg éppen bent. Végig nézett rajtam, én elvörösödtem, és semmit nem szólt azóta sem. Apósom rosszabb volt, ő miután ezt egyszer egy vacsibeszélgetés mellett letudtuk, simán "ránk rontott" mindenféle kopogás nélkül is.:D Mostanra már teljesen megszoktam, és így lassan 8 év után, ha mondjuk meglátogatjuk egymást, vagy ott alszunk egymásnál, már senkit nem érint mélyen a dolog. Elfogadtam, beilleszkedtem. De tiszteletben tartom azt is, ha valakit ez máshogy érint, és természetesen mások előtt csak addig vagyok pucér, ameddig muszáj, lógó brével nem ülök mondjuk egy családi ebédhez.XD
2019. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
A lakótársnőm nudista és nagyon gyakran meztelenkedik. Engem nem zavar, csak annyit kértem hogy ha társaságom van akkor ne tegye, vagy zárja magára a szoba ajtaját és ennyi.
2019. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!