Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem tanácsot adni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem tanácsot adni? Többi lent.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, párkapcsolatban élek 3 éve, és 2 éve élek szexuális életet. De sajnos a csúcsra még sosem jutottam el, sem magam sem a párom által, ami már vitákat is szül közöttünk. Tudom hogy létezik olyan személy is aki képtelen ennek az átélésére, de szerintem még korai ezt gondolnom hogy ebbe balatartozok. Sem az orális, sem a behatolás nem hoz semmiféle varázst, sőt a közelébe se visz, bármeddig is tart az. A párom a mindenem, szeretem és kivánom, szóval nem tudom mi lehet a probléma. Ültünk már le beszélgetni, el is mondtuk egymásnak hogy mit szeretnénk, söt még volt hogy előjáték vagy aktus közben irányítottam (cikibb együttlétünk még nem volt), de semmi hatás. Esetleg tapasztalt lányok/fiúk tudnátok valami tanácsot adni amit érdemes kiprobálnom/kipróbálnunk? Elég rossz azt látni hogy a párom emiatt ostorozza magát, miközben lehet bennem van a hiba. Elöre is köszi a válaszokat.

#szex #orgazmus #orális szex #tanács #orgazmus képtelenség
2019. máj. 9. 21:40
 1/7 StevenUp ***** válasza:
100%
Egyszer probáljátok ki hogy úgy irányítasz végig ahogy neked jó. Mert te érzed hogy mi az ami folyamatosan jól esik neked és ha teljesen ellazulsz és nem görcsölsz rá a témára akkor lehet siker lesz amiből le lehet szűrni a megfelelő következtetéseket
2019. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak tudsz örömöt okozni? Próbáltad már?

37/N

2019. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Masztiztál mielőtt elkezdtél szexelni?

Mert én például 11 éves korom óta okozok magamnak örömet. Sem behatolástól, sem orális szextől nincsen orgazmusom, pedig nagyon jól esik az is. A lényeg, hogy viszont tökéletesen tudom, hogy hogyan kell izgatnom a csiklómat ahhoz, hogy elélvezzek, és miközben a partnerem bennem van és szexelünk én magamnak is csinálom, amit ráadásul neki nagyon izgató látvány, és így brutális orgazmusaim szoktak lenni. Szerintem fontos lenne, hogy először egyedül felfedezd a saját tested, mert anélkül szerintem nehézkes marad ez az egész, akár vehetsz segédeszközöket, engedd el a fantáziádat és fogadd be a saját érzetidet. Sok sikert!

2019. máj. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elöször is, nem farokmérettől függenek a dolgok, plusz az ö méretével abszolút meg vagyok elégedve.

Igen én is régóta probálom felfedezni a saját testem, és tudom hogy elöbb nekem kéne tudni azt ami jo nekem, de eddig sikertelen. És a barátomról már egy vibit is kaptam, hagyott azzal probálkozni, joo esett meg minden, de azért hogy fél óra után abszolút semmit nem éreztem, eléggé elvette a kedvem, és nem folytattam. Ugyanugy próbálkoztam többször is, mert jol esik, de örömet nem hoz. Sem uj pasival nem akarok kezdeni, sem más kapcsolatot keresni. Én egy két modszerre gondoltam aki hasonló helyzetben lévönek már segitett...

2019. máj. 10. 05:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Fapina vagy ennyi!

ne lepődj meg ha a pasid lassan félrekúr!

2019. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen esetem nekem is. :)

Két lehetséges út van:

1. Próbáld magadat felfedezni. Amikor nyugi van, feküdj be egy kád vízbe, vagy az ágyba, kedz el magadat simogatni, és fogod érezni, hogy mi az, ami jó Neked.

Aztán ha már saját magadnak megy, rá tudod vezetni a pasidat arra, hogy mit csináljon.

2. Keress egy tapasztalt férfit.

2019. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagybotos ***** válasza:

lELKI oka lehet. Megéri a szexpszihoterapeuta. nézegesd a POLILILI.HU blogot, videókat.

Szeretettel :

Egy idős férfi

2019. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!