Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Itt minden férfinek csak ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domi-nika kérdése:

Itt minden férfinek csak ez jön be?

Figyelt kérdés

Mást sem látni itt h minden pasi azt írja h a csaj legyen vékony, kis mellű,esetleg alacsony. Ne legyen salis puncija, és ne legyen intim helyeken szőrös.


Az intim szőrzet témát megértem, de mindenkinek az ilyen kislányos kinézetű csajok jönnek be?


Az egy kicsit magasabb, nagyobb mellű, kerek popsijú csajok már nem?


25L


2019. máj. 10. 18:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs gond a kerek popóval, a nagyobb cicikkel, a salis puncival. A lényeg, hogy legyen nagyon szőrös az a punci. Imádnék ilyen lányt :)
2019. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak a tapasztalatlan nyikhajok vergődnek azon, hogyan kellene kinézni a csajoknak, akik amúgy sem állnak szóba velük. Salátapuncinak is a nyomik nevezik, a tapasztaltak cicanyelvesnek mondják. :)
2019. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Minden nú úgy szép ahogy van!

Csak ápolt legyen,nekem ennyi az elvárásom!

2019. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen pasik a válaszokat :)

Amúgy nem csak itt, de volt h nem egy tapasztalt pasitól is hallottam már h ez a mondhatni kisfiús külső jön be nekik jobban.

Csak nem értem h mit lehet csinálni egy ilyen lánnyal?


Szex közben se a fenekét, se a mellét nem lehet megfogni annyira nincs semmi.

2019. máj. 10. 19:39
 15/27 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan az aranyos ábrázatú lányok/nők jönnek be. Ha ezt valaki úgy fogalmazza meg, hogy kislányos, annak valószínűleg az az oka, mert kevés olyan felnőtt, megtermett nőt látni, akinek megmarad az a természetes, aranyos, szelíd kisugárzása. Legtöbb nő arra hajt, hogy bomba, menő, tüzes, bögyös, kirívó legyen. Magyarul a legtöbb beáll a sorba, és kirittyenti magát olyanná, amilyet a média/társadalom elvár tőle. Emiatt tűnhet úgy, hogy a kislányok jönnek be sok pasinak, akik talán még valamennyire természetesek, tiszták. Közben meg rengeteg olyan nő létezik, akit ha meglátnék természetes küllemében, lehet, hogy sokkal jobban tetszene, mint amikor ki van csípve.


Nem arról van szó, hogy feltétlenül vékonynak kell lennie, de a tapasztalat azt mondja, hogy ritkább a normál testalkat. Szóval van a nagyon elhízott, és a soványka. Innen jogos a feltételezés, hogy a soványka többeknek bejön.


A mellek számomra nem lényegesek, persze van egy határ, ami fölött a test-mell arány nagyon idétlenül jön ki. Itt nem arra gondolok, akinek természetesen nagyobb mérete van, és közben soványabb mondjuk (bár ilyet még nem láttam). Az agyonszilikonozott meg visszataszító. Tehát egy soványkának jó a kisebb, a normálnak lehet átlagos, vagy átlagon felüli.


Mit értesz magas alatt? Én férfiként 172cm vagyok, tehát nem éppen az a magas féle, erről persze nem tehetek, ahogyan egy nő sem arról, ha magasabb tőlem. Nekem konkrétan nincs bajom egy nővel sem, ha magasabb, de gondolhatod, hogy egy férfi mégis akkor férfi, ha a nőt biztonságban tudhatja maga mellett, és a nők igénylik (legalább is a többség), hogy legalább picit magasabb legyen tőle, vagy minimum akkora mint ő (magassarkú mellett).


Fenék egyáltalán nem játszik. Az sem izgat ha van neki, meg az sem ha nincs, tehát lapos.


Saláta punciról meg az a véleményem, hogy csak akkor undorító, ha nagyon extrém esetről van szó. Azért salátában is van több féle.


Amúgy ez kicsit általánosítás, mert nem mindenkinek ez jön be. Lehet a többség, amit te olvastál az valóban erre éhezik, de lehet pont az az oka, hogy nehéz ilyen lányt/nőt találni, aki mindezek mellett már nem kislány, tehát van benne egy kis értelmiségi szint, és ráadásul amilyen aranyos, úgy belül is olyan kedves. Vagy lehet én tudom rosszul, és rengeteg ilyen van, csak zárkózottabbak, vagy rengetegen kihasználták őket a jóságos jellemük miatt.

2019. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik vágyam (lehet hülyén fog hangzani) hogy a lánynak szőrös legyen odalent. Engem izgat, és egyáltalán nem zavar, persze az sem ha csupasz. Legyen mit fogni rajta, nem kell hogy vékony legyen,az sem baj ha egy pici pocakja van, de az jó alapjáraton ha van popsija, combja, van mit rajta fogni,puha mert az a szexi és a jó érzés. :) 21/F
2019. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én imádom a molettebb nőket! A vékony nők nem vonzanak. Nagyobb mellű nagyobb popsi a mindenem! :) Számomra vonzóbb ha van mit fogni egy nőn! 28/F
2019. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Gymnospermatophyta ***** válasza:

?? Ne általánosíts. :) Nekem pl. pont a nagyobb mell tetszik, olyan "átlagosan nőies" alkattal. Azonban a magas lányok nem jönnek be, mivel én sem vagyok valami magas.


25/f

2019. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Mondjuk itt olvasom, hogy a 170 centi is magasnak számít valakinek. Hát ha ez magas, akkor talán a magas is ok:D
2019. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kinézet is számít, de a legfontosabb a személyiség 31f
2019. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!