Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Akinek levagjak a fitymajat annak nem kenyelmetlen az alsogatya?

(lehet ,hogy ez az egeszseg kategoriaban is elfert volna ,de lenyegeben itt is jo,es ezt tobben nezik:D)

Belegondoltam abba ,hogy milyen sz∆r lenne ,ha nem lenne rajta bor. Ugy ugye sokkal erzekenyebb. Nem kellemetlen ahogy hozzaer az alsogatya anyagahoz?

máj. 16. 20:49  Privát üzenet  

A válaszok
Egy ido utan megszoktam hogy hozzaer a gatya

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 20:52 Privát üzenet
Béla. A Király. nevű felhasználó válasza:

Megszokod gyorsan. Nem vagyok körülmetélve, de gyakran visszacsúszik magától a fitymám, és olyankor szabad a makk, de nem zavar.

Japcsik pl hátra húzva hordják gyerekkortól, és így meg is rövidül a fitymájuk. Náluk bunkóság fedett makkal megjelenni bárhol, akár egy fürdő öltözőjében, akár otthon a párod előtt.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 20:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oh...koszi a valaszokat

# 3/4Időpont máj. 16. 20:59 Privát üzenet
Nem kényelmetlen.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 17. 07:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van rajtad alsógatya?
Mennyire kényelmetlen autóban szexelni?
Nem kényelmetlen egész nap tangát hordani a suliban?
Olyan férfi erényövet szeretnék ami nagyon kényelmetlen?
Kezdő travi vagyok! Most vettem egy sexy tűsarkút! De kis idő elteltével kényelmetlen! A cipőnek kell törni vagy a lábamnak?
Te kötöznél meg férfit szex nélkül? Pl egy kényelmetlen pózban 1 órára. Van olyan akinek ez szórakoztató lenne?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!