Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jó a szex? Én aszexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a szex? Én aszexualis vagyok, rájöttem és érdekel a "normális" emberek válasza.

Figyelt kérdés

30 elmúltam, de nem értem, miért jó ez azon kívül, hogy valaki szeret a párjával lenni. Valaki meg mással csinálja, aki nem is a párja. Ő miért? Ösztön?

Válasz mellé tudnátok írni, hogy fiú vagy lány írta? Mindenki válasza érdekel. Köszönöm. 😊


2019. máj. 19. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként írom, hogy nekem maga a játék is élvezetes, amit fejben és a nővel játszom, amíg eljutunk az ágyig. Izgalmas, hogy vajon megkapom-e, hogy jól megadhassam neki stb. Majd maga a szex része pedig, egyrészt felfedezed a másik testét, mit és hogyan szeret, másik pedig a jó érzés amit egymásnak adtok szex címszó alatt. Nehéz elmagyarázni egyébként ezt, mert ha te nem élvezed a szexet, akkor nem érezheted amit érezni kellene.
2019. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem intim helyzetben lenni egy nővel más tudatállapotot jelent, kicsit olyasmi mint a részegség, de semmilyen negatív következménye nincs. Megáll az idő, csak én és ő, felhőtlen öröm, szenvedély, ilyenkor lesz férfi a férfi és nő a nő.
2019. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem lány írta. De ennyiből ki tudja :D


Nos, én sem feltétlenül vagyok az a hatalmas csődör, nekem többet jelent a testi intimitás és a másik öröme, mint maga az aktus. Hogy ez nekem mit jelent, én nagyon szeretem a testi érintést. Simogatni a másikat, megölelni, odabújni mellé. Talán a manapság az érintés nem nagy szám általában, nekem nagyon is az, ha belegondolsz, annyira bennsőséges dolog. Jó hát aki hagyja, hogy bárki megérintse, annak lehet nem. De valakit odaengedsz magadhoz, hagyod, hogy megérintsen, levetkőztessen, gyakorlatilag mindened odaadod abban a pillanatban a másiknak. És ez egy meghitt, bizalmas pillanat. És elég sebezhető pillanat, mert nem csak testileg, de érzelmileg is "meztelen" vagy a másik előtt. És egy ilyen sebezhető, és megnyílt állapotban, teljesen gyengéd lenni a másikkal, és az ő örömére figyelni, és a legutolsó porcikádig azt akarni, hogy neki jó legyen, és odafigyelni rá, minden érintésedbe beleépteni ezt a szeretetet. Na ez a jó szexben, nekem.

2019. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Baromi jó érzés. Jó, hogy látom, mennyire felizgatom páromat, jó, ahogy ő felizgat, imádom, ahogy nyal, mindig hatalmas orgazmusom van tőle, imádom a farkát is, beleülni, szopni, úgy, hogy magáról nem tud. Gyönyörszerzés a páromnak és magamnak.
2019. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏾‍♀️
2019. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Mert a szex az nagyon jó érzés. El sem tudom képzelni nélküle az életem, és megfogalmazhatatlan az az érzés mikor vadul, keményen szexelek egy számomra vonzó férfival.


22L

2019. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Én is aszexuális vagyok, de szeretek szexelni, mert az orgazmus egy tök jó érzés. És mivel a párom igényli a szexet, ezért az ő kedvéért is szexelek.
2019. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!