Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet huvelyi orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet huvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés
3 baratom volt eddig egyikkel se tudtam elmenni huvelyi uton szoval nem is igazan szerettem a szexet. Tudom nem minden nonek van huvelyi orgazmusa, viszont nem reg utana olvastam hogy mit kene erezni orgazmus elott. Azt irtak vizelesi ingert, en ilyet ereztem mar parszor de mindig azt hittem pisilni kell es abba hagytuk:”D szoval lehet igy eselyem elerni a huvelyi orgazmust? Vagy ez nem olyan nagy jel hogy kepes vagyok ra?

2019. máj. 19. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
kisanyám, a női orgazmus csak mitosz! nem létezik olyan! :D
2019. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél egyforma az h mit érez orgazmus közben vagy előtte. Én pl van h érzek van h nem pisilési ingert, de mikor nem érzem akkor is szokott orgazmusom lenni. Ezt érzi azért az ember.


L

2019. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 érdeklődő35 ***** válasza:
Igen, van akinek ulyen orgazmus előtt. Mondd el ezt a partnerednek, beszéljétek meg, hogy legközelebb, amikor ilyen érzésed lesz, akkor nem hagyjátok abba, lesz, ami lesz... Aztán kiderül😁
2019. máj. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok apró hüvely összehúzódás sikítás nélkül.
2019. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!