Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az extrém házasságnak számit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extrém házasságnak számit akik fennvannak a szexpartnerkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
ennyire nyitott gondolkozásuak? vagy? rossza a kapcsolatuk? minek vannak együtt ha szexpartnerkeresőn keresnek partnereket exrtém dolgokra stb,van itt ilyen? szeretném megérteni!
2019. máj. 20. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ott valami nincs rendben a fejben szerintem.
2019. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Mi is fent vagyunk férjemmel ilyen oldalon, néha jó feldobni a szexuális életünk, de természetesen ez nem rendszeres, nagyon jól megvagyunk kettesben is lassan 13 éve. Idézet következik:


A swinger KLASSZIKUS értelemben egy új életérzés megtapasztalása, a felszabadult, az alakoskodás-mentes szexuális élmény átélése társunkkal együtt. Tehát a swingert, párok szexuális életének színesítésére, kiteljesítésére találták ki.


A swinger mottója: „Mindent szabad, de semmi sem kötelező!”


„A swingelés lényege, hogy társunkkal együtt jussunk a szexuális élmények magasabb fokára.

Bizonyos párok nőt vagy férfit vonnak be erotikus játékaikba, mások négyesben, hatosban, vagy még nagyobb létszámban gabalyodnak össze. Az akciók során fogják egymás kezét, s ha távolabb kerülnek egymástól, legalább szemükkel simogatják egymást. Bár idegen testet érintenek, a lelki kapocs egy pillanatra sem szakad meg.”

(Idézet Szarka Sándor: A csoportszex bűvöletében című könyvéből, 2009. Budapest)

2019. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak akik csak simán nyitottak ilyesmire. Reménykedve keresem a párt akihez lehetne csatlakozni:) 29F
2019. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint párként, vagy külön-külön keresnek?
2019. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne annyira extrém. A barátomnak viszont már az is extrém volt amikor el akartam adni egy bugyimat egy idegennek. Hát mostmár csak az exem :) (25/L)
2019. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem extrém szerintem. Nekem sok ilyen kapcsolatom volt, online szexpartner keresőben ismertem meg őket. Volt köztük kezdő, először nyitó pár (35 év körüli nő, aki a férjén kívül soha senkivel nem volt, meg a férje, aki a felesége szülinapjára szervezett egy meglepetés hármast) meg volt csoportszexet régen űző pár is. Némelyik pár nagyon kedves és intelligens volt, mások meg csak egy nagyfarkú fiatal srácot kerestek a nőnek, ott nem annyira éreztem a harmóniát és hogy ez tartós lehetne. Ott csak egy eszköz voltam, nekem kellett alkalmazkodni mindenben (találka ideje, helye, mit szabad és mit nem, meddig maradhatok stb.)

Rengeteg olyan férfi van, aki szeretné nézni a feleségét, ahogy az szexel egy idegennel. De párok többnyire párt vagy lányt keresnek, egyedülálló férfiként kifejezetten a cuckold/házibarát témában utazó párok maradnak, őket izgatja, ha egy potens, a férjnél jobb külsővel rendelkező fiatalabb férfi izgul az asszonyra. Nincs ezzel semmi baj szerintem.

Eleve kevés olyan ember van ma már, aki az első szerelmével házasodik össze és soha mással nem szexel. Minden ember sorozat monogám, ha nem is egyszerre, de több partnerrel van élete során.


A való életben is összejött párszor hármas szex nekem, egyszer két lánnyal (egyik a barátnőm volt, mások a szobatársa), és többször beszálltam a való életben megismert párokhoz, ahol a barátság fordult át szexkapcsolatba. Az azért jobban bejött, ott fel tudtam oldódni, eleve megvolt az összhang.


Egy valamit nem tudok megérteni, a swinger klubot. Az számomra egy mű közeg.

2019. máj. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!