Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szoktatok még erotikus történe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok még erotikus történeteket olvasni vagy már inkább a szexfilmeket nézitek?

Figyelt kérdés
Előbbinél ugye a fantázia is segít elképzelni az eseményeket, könnyen bele lehet élni magad a szituációba, utóbbi viszont kényelmesebb, csak nézni kell a történéseket. Melyiket preferáljátok?

2019. máj. 20. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Film. Nincs nagy képzelő erőm.🙂

F

2019. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képzeld, egyiket sem.
2019. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon fel tud izgatni az is, ha jót olvasok. Én pl. ezért szeretek szexcsetelni is, akár képcsere nélkül is, élvezem más fantáziáját, és szeretek mást szavakkal felizgatni.


(F)

2019. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, minek hergeljem magam.
2019. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor melyik. 😊 L
2019. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hangulatfüggő

több élvezetes módszer is van


F

2019. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Én magam írok történeteket, eddig minden lánynak tetszett

25F

2019. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Én is magamtól írok ilyen történeteket, átélt és fantázia alapján. Eddig sok csajszinak tetszett... 😊 32/F
2019. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!