Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindketten mást akarunk. Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten mást akarunk. Hogy juthatnánk nevezőre?

Figyelt kérdés
A párommal most jutottunk el oda, hogy le szeretnénk feküdni egymással. Viszont én nem szedek gyógyszer stb. és nem is szeretnék. Óvszert ajánlottam, sőt anélkül nem is nagyon akarom ezt. A párom viszont igen, eddig is anélkül csinálta a régebbi kapcsolataiban, mert neki “sok idő kell ahhoz” és figyel. Nemtudom hogy hogyan működhetne ha mindketten mást akarunk ezen a téren, nem szeretnék idegeskedni ha esetleg késne vagy netalántán becsúszna egy baba...
2019. máj. 20. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mihez kell neki sok idő és mire figyel?


hát vagy megszokja vagy otthagyod

2019. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok idő kell hogy elmenjen, és ezért szokta nélküle..
2019. máj. 20. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer nélkül semmiképp!!
2019. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne legyen már önző.. elgondolkodnék.
2019. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az eddigi párjaimnal ezzel semmi baja nem volt, és szerintem a nőknek egy fokkal rosszabb, és sokkal nyugottabb lennek ha lenne ott valami, nemtudom mi lehet abban zavaró egy srácnak
2019. máj. 20. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus pasi duma, nehogy bedőlj neki.
2019. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Addig ne szexelj vele gumi nélkül amig nem tudod biztosra h egészséges e. Ha már minden volt csajával gumi nélkül szexelt.


Nem is értem mi a gond vele. Mondd meg neki h az elején még gumival szeretnéd, de majd idővel lehet h átállsz a fog.gátlóra.


L

2019. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban vannak férfiak, akiket a gumi hátráltat az élvezésben. Ez tény, de meg lehet szokni, vagy keressen más nőt!

Tegyél úgy, ahogy előttem ajánlották: ha Te nem akarsz csak gumival, akkor vagy tudomásul veszi, vagy ereszd szélnek a pasit, mert nem rád van tekintettel, hanem csak önmagára. Te izgulj azért, hogy neki legyen jó. Aligha lesztek sokáig együtt...

F.

2019. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak gumi van, egy sor más lehetőség is, ami hormonmentes fogamzásgátló. Használhatsz Pharmatexet is.
2019. máj. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!