Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szüzen, álmodozva többre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzen, álmodozva többre vágytatok annál mint ami a valóság lett?

Figyelt kérdés

Én csalódtam az első alkalommal, de később sem volt olyan, mint amit elképzeltem. Jó-jó, de nem rengette meg az egész világot bennem.


31/F


2019. máj. 21. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először csalódás volt, de a mostani baratommal van hogy felülmúlja az elvarasaim
2019. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StevenUp ***** válasza:
86%

Én szűzen arról álmodoztam hogy egy kellemes holdfényes estén egy halom gyertya mellet elveszitem a szüzességem...


Ehhez képest ellogtunk a suliból odahaza kockoltunk és a csajom egyszer csak bekapta a farkam utána meg úgy neglovagolt hogy két napig zsibbadt a tököm

2019. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első alkalom nekem sem volt egetrengető, de azért csalódás sem. Én azt tapasztalom hogy minden nővel más az együttlét: más a teste, más a személyisége, más a mozgása, stb. Szóval ha még nem volt nagyon jó élményed, akkor ismerkedj és előbb-utóbb összejön.
2019. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként és BI vagyok, úgy, hogy kétszer csalódtam. Bennem lehet a hiba.
2019. máj. 21. 11:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen többre vágytam, de gondoltam h az első alkalom vagy az első pár alkalom nem lesz olyan egetrengető.


L

2019. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

régen a lágy szexet preferáltam, az első így is volt


akkor még nem gondoltam volna, hogy olyan dolgokat megtapasztalok meg amiken túl vagyok


mivel nem volt összehasonlítási alapom, akkor még a fadarab ex is jónak tűnt, mára már teljesen máshogy látom, mint akkor

2019. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21/F nem bántam meg igaz most is együtt vagyok vele és remelem ez igy is fog maradni! Valamiert sosem tudott izgatni a lányok mármint éreztem szexualis vagyat de annál többet sosem, ha valaki szexualisan fel izgatott az max egy hétig tartott utána ra sem neztem de most ő vele teljesen más és örülök hogy inkabb vártam amig meg találom őt

Ja annyi meg hogy ő is szuz volt ami jobban hozza tett az első alkalmunkhoz!

2019. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja meg vele még jobb is mint amit el tudtam képzelni
2019. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

21 évesen semmit nem tudsz az életről. A legjobb csaj neked egy szűz lány? LOL


Szüzen sokáig váratott az akkori csajom. De legalább mindent szép sorjában felfedeztem. Ku... jó volt vele minden. Tudtam hogy az első is az lesz és az is volt. Tökéletes testű csaj volt, a mai napig az. De azóta volt egy csomó máshogyan k.jó csajom.

2019. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

oké igaz hogy 21 évesen nincs sok tapasztalatom de szerencsére a szüleim megtanítottak mindent az életről amit tudni kell


és igen nekem ő a legjobb!

2019. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!