Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is szenved, hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szenved, hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen próbálok becsajozni, de folyton csak a visszautasításokat kapom. (Apám nem volt jóképű így az is csoda hogy megszülettem!)


Beletörődtem, hogy a külsőm miatt nem kellek senkinek. De ezután hogyan tovább? Mégis mit kéne tennem? Szívesen eljárnék sportolni de nincsen pénzem ilyesmikre.


Egyszerűen azt érzem néha hogy az elmém kezd megbomlani, hogy senki nem méltat egy randira sem. Én korábban hívő voltam de a sok átverés és becsapás után kiábrándultam istenből. Ő volt az egyetlen támaszom, de már ő sincs (nekem). Egyszerűen nem értem hogy önmagamért miért nem szeret senki, vagy legalább randizna velem.

Tényleg ennyire el lenne butítva a társadalom?


Utánaolvastam ennek az egésznek, persze angolszász neten mert Magyarországon valamiért tagadják az Alfa-incer problémát. Mintha nem is létezne. Hogy lehet ezt feldolgozni, hogy nem kellek senkinek? Nem nyit senki felém? Aki felé meg én nyitok az mindig elküld? Én is szeretnék jól kinézni, de egyszerűen béna a genetikám, és pénzem sincs. És itt jön isten a képbe, hogy tehet ilyet emberekkel. Ha valóban létezne, mindenkinek lenne párja a földön. Ezért hiszek a darvinizmusban és az örök evolúciós harcban mert megtapasztaltam milyen amikor az erősebbek egy kokival arrébb löknek, és sorba viszik ágyba az osztálytársaimat, csőportársaimat, ismerőseimet.

Ráadásul bármivel próbálkoztam, megnyilvánulni kompenzálás keppen azt se értékelte sose senki.

Ezek miatt már volt hogy gyógyszereket szedtem. Komolyan.


Hogyan lehet épp ésszel eszt felfogni?

Nektek mi a tapasztalatotok?


Kérlek komoly választ írjatok és ne trágárkodjatok!



2019. máj. 21. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy rossz a genetikád. Sportolj, legyen izmos tested. Öltözködj igényesen és stílusosan. Csináltass magadnak valami normális hajat, ne anyád nyírja le 10 mmre géppel. Ha rossz az arcfelépítésed növessz szakállat / borostát. És próbálj nem átlátszóan nyomulni, amiből világosan kitűnik, hogy teljesen el vagy keseredve és bárkivel összejönnél aki él és mozog. Ima helyett szerintem eljött a cselekvés ideje. Ahelyett, hogy barosmágokat és mindenféle szociológiai elméleteket olvasol amik igazolják a szerencsétlenségedet inkább tegyél érte. Nincs pénzed? Akkor tegyél ellene. Valószínűleg az ismerkedési stílusod is hagy mag után kívánni valót.
2019. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 baby_berry ***** válasza:
Ahoz hogy sportolj nem féltetlenül kell pénz. Ki tudsz menni futni méghozzá teljesen ingyen. Akkor tudsz otthon magadnak is sportolni és ahoz sem kell pénz. Az első jól mondja ne nyomulj;)
2019. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Átolvastam, tanulmányoztam de megint oda lyukadtam ki hogy ez is mind külsőség. Akkor az a valaki a külsőmbe lesz szerelmes és nem az igazi lényembe. Tényleg nem érti senki ezt a problémát? És nincs pénzem, új ruhatárra. Egy átlag keresetem van és örülök ha fizetni tudom a költségeimet.
2019. máj. 21. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Rinyálj itt, előbb utóbb csak rád ír egy csaj, hogy megbszhatod... Se.. Rinyagép.. Mint egy ovis úgy viselkedsz.. Így akarsz barátnőt magadnak?
2019. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 baby_berry ***** válasza:
0%
Persze a "belső" Számit de valljuk be először mielőtt megismerjük a másikat akkor a külsőt nézzük! De megint más ha neten ismerünk meg valakit. De szerintem itt most nem az öltözködéssel van a baj!
2019. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!