Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk ti szoktatok e othon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szoktatok e othon vagy iskolába tangát hordani esetlen milyen fajtát és hány éves kortól? + volt e már hogy anyukátoktól vagy tesótoktól vettétek kölcsön?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
otthonra mar hordtam, de azt magamnak vettem. suliba nem mertem volna bemenni vele a tesi miatt:'D
2019. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Semilyet soha.
2019. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen, volt már hogy anyutól "vettem kölcsön." (Persze nem kérdeztem tőle.) De suliba nem merem felvenni.Utcán már voltam úgy hogy csipketanga volt rajtam.
2019. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
En vettem ferfi tangat es abban tobbszor is voltam mar suliban
2019. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mkdir ***** válasza:
33%
Nagyon rossz irányba halad a világ....
2019. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

#6-os


Az biztos.

2019. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Én nem,de egy fiatal tangás fiú izgi ;)
2019. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Én már tizenvalahány éve csak tangát hordok. Akkori barátnőmnek nagyon bejött, a kedvéért kipróbáltam, és rájöttem, hogy nekem is bejön. Végül teljesen átszoktam tangára. Kb 16 lehettem ekkor. Anyutól/tesótól nem vettem kölcsön, de barátnőtől igen, sokszor. Aztán tőle kaptam rendszeresen sajátot is. :)
2019. máj. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
13 voltam mikor anyutól vettem el 1db tangát mindíg hordtam 1x le buktam és észre vette hogy a tangájába vagyok és kérdezte hogy miért vettem fel azt mondtam kényelmes es nagyon tetszik tangat szeretnék hordani adott 3 at hogy ki probaljam hogy télleg kenyelmes és az volt 3. Nap után haza mentem suliból és volt 10db új tangám anyu vette nekem és azóta is azt hordok csak lassan 10 éve
2019. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Mkdir ***** válasza:
26%

Én csak azt nem értem hogy a mai fene nagy szabad vilagban mert az a ferfiak legfobb elfoglaltsaga hogy minden női privilégiumot nőiességet le akarnak másolni es minden mo dvacsinalt uruggyel hordani csinalni vagy átszabni?

Nyiván vannak nők akik erre vevok de a legtobb nő nő akar maradni. Ok mert nem akarjak lemasolni a férfiakat? Ja paran felveszik a boxert meg a pasiaik polojaban alszanak igen mert kenyelmes. Pedig nekik nincs farkuk a labuk kozott megsem szereti mind a tangat... Gondolom lassan elerunk hogy meltartot meg tampont is hasznalnak majd a ferfiak, csak meee lehet. Lehet hogy az agyekkotot ferfiak hordtak de azok a ferfikak vadásztak halasztak kemenyen dolgoztak ferfiak voltak es kellett a minel szabadabb mozgas es erosen ketlem hogy igy volt kialakitva mint a mai tangak. Ja es igen a chip and dale fiuk a show miatt hordjak a latvany miatt de erosen ketlem hogy a nap 24 irajaban rajtuk van.

Pedig en nem vagyok egy szemellenzos vaskalapos ember de

Mert kell azt tanitani a gyerekeknek hogy mindent masoljanak le amit a nok csinalnak? Sminkeljenek (mert ma mar azt is kell egy ferfinak) hordjanak csipkes tangat mert a benszulottek is hordtak meg itt vannak a genderek... Meg transznemu ferfiak, meg transznemu lezbikus ferfiak... Na ez mar rohej... 90 szazalekban ezek az oruleteket "ferfiak" muvelik. Nyilvan persze vannak nok is ebbe a kategoriaba de eleg keves

2019. máj. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!