Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tényleg erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tényleg erre izgul fel?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest az ekezetek hianya miatt!


A helyzet az, hogy a baratommal egy eve egyutt vagyunk. Par honapja felhozta hogy csinaljuk harmasban.. egy masik fiuval. Vagyis inkabb o maradna kulso szemlelo. Akkor utana bevallotta hogy csak nekem akart jot (vannak bizonyos problemak a szexszel, pl hogy neha nem erzem, vagy erzem, de nem elvezem) es kitalalta hogy probaljam ki massal. Nemet mondtam. Aztan par hete megint felhozta a dolgot, es allitja hogy nem hazudik, sajat maga miatt akarja, nem miattam. Mert hogy kozben rajott hogy ot ez tenyleg felizgatja es szeretne massal latni. Ezen kivul azt mondta, ha esetleg megcsalnam, nem problema, csak csinaljak rola videot vagy valami. Tehat konkretan nyugodtan csaljam meg csak hadd lassa. Egyszeruen nem tudom elhinni hogy ezeket mondta es hogy tenyleg igy gondolna. Nem akarom megcsalni, azt leszogeznem.

(Vannak arra utalo jelek ugyan, hogy tenyleg tetszene neki. Ha eloben beszeltunk errol akkor folyamatosan vigyorgott, es fel is allt neki. Telefonon szinten.)

De nem tudom higgyek-e neki vagy lehet megint csak hazudik mert azt hiszi nekem ez jo lenne. A masik, hogy abban is kezdek ketelkedni hogy szeret. Mert szerintem ha szeretne akkor nem kerne ilyet. Akkor nem hiszem el hogy ez ot beinditana... Szoval vagy abban hazudik megint hogy ezt akarja, vagy abban hogy szeret. Mas lehetoseget valahogy nem tudok elkepzelni.



2019. máj. 21. 21:44
 1/10 anonim válasza:
100%
Nézd, az igazság az, hogy a barátodnak ez a fétise. Rákereshetsz a kifejezésre, hogy "cuckold fetish" és többet is utánaolvashatsz. Ezek a 'férfiak' tényleg arra izgulnak hogy a barátnőjüket más elégíti ki, mivel ők nem képesek erre. Valószínűleg tényleg szeret téged, de csak emiatt ne menj bele szerintem. Ha ez nekem nem jó, ne fogadd el, ha neked beleférne akkor hajrá, de egy dolog biztos, egy kapcsolatban az a lényeg, hogy minkét fél boldog legyen.
2019. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Mit dolgoztok? Lehet hogy ez tényleg izgatja. Nem para ha nem akarsz akkor nem kell belemenned. Beszélgessetek, szerintem őt is bántja hogy nem tud kielégíteni.
2019. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En 18, o 19. Tanulunk mindketten. Es persze, zavarja nagyon. Mondta hogy mar szakitani is akart emiatt. De hulyeseg lenne mert velem van problema, hiaba szakitana, massal se lenne nekem jo.
2019. máj. 21. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez a férise, így igen erre izgul fel. Sztem attól még ugyan úgy szerethet, ha kiélheti veled a fétisét. Ha akció közben mégsem fogja izgatni azt majd úgyis jelezni fogja.


L

2019. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Abban az egyben biztos lehetsz hogy nem ez a fétise és nem szeret. Soha, de soha nem kérnék olyat a páromtól amiben nem vagyok biztos hogy izgatja. Azt meg végképp nem tudom elképzelni hogy másik férfi kurja meg és végignézzem.

Ha valakit szeretek akkor nem arra használom hogy a beteges vágyaimat kielégítse.

Aki ezt helyesli annak sem ártana elmenni egy pszichológushoz mert ott valami nagyon nincs rendben.

2019. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekünk már volt olyan hogy be jöttem az egyik barátjának és voltam vele a barátom meg a másik szobába volt xd akkor meg az elején voltunk és nem szeretük egymást

De láttam utána hogy zavarja xd azóta együtt vagyunk másfél éve és ő is szokot lenni mással meg én is de nagyon szeretjük egymást de ki éljük magunkat

Ha te úgy gondolod hogy lennel mással akkor legyél egyszer élsz ha nem szeretnél akkor mond meg neki és találjátok ki más megoldást

2019. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Bizony lehet ám. Fetissshek tárháza van ma már. Ma már mindenre fel lehet, még arra is hogy a fotelbe rázza a lőcsöt, miközben téged töm valami idegen. Ták ták ták. Ezaz Pista rakd az asszonyt, adj neki.

El kell nevezni hangzatos névvel, máris normalizálva van. Régen kisebbségi komplexus volt, ma egyszerűen csak kukkold fetisshh a neve. És bizony el kell fogadnod, hogy ez teljesen oké, különben maradi gaz kirekesztő vagy.

2019. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Csak egy idióta gondolhatja azt hogy normális dolog ha valaki a szerelmét a másik pasi farkára ülteti.

Ez minden csak nem szerelem. Sajnos egyre több az ilyen beteg ember.

2019. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen fétish..,de ém ottagynám az ilyen barátomat bármennyte szeretne.
2019. máj. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -remete- ***** válasza:
Létezik bizony. Nekem kellett dugni az asszonykáját. Ő meg nézett. Nem szabadott smaciznom.
2019. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!