Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex kapcsolat után lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolat után lehet hogy màr senkinek nem fogok kelleni csak szexre?

Figyelt kérdés
Szex kapcsolatban,pontosabban barátság extrákkal kapcsolatban vesztettem el a szüzességem. Nem tudom hogy jó döntés volt e,minden esetre a partnerem figyelmes volt és rendes. Attól tartok kicsit,ha esetleg lesz majd egy fiú aki komoly kapcsolatot akar velem és ezt megtudja már nem fogok neki kelleni.. lehet hülyeséget csináltam de akkor nem tűnt annak. Mostantól csak a szexre fogok kelleni a pasiknak?

2019. máj. 22. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kizártad a férfiak egy körét, de nem aggódnék, a komolyabbak nem ez alapján ítélnek meg egy embert.
2019. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

és ezt miből gondolod?

honnan szeditek ezeket a hülyeségeket??


akinek szexre kellesz annak tök mindegy kivel voltál előtte,aki meg komolyat akar annak meg azért mindegy és örül hogy nem voltál sok pasival.

2019. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Engem mondjuk hidegen hagy, hogy hány pasival és hogy volt előttem a nő ha érdekel. Szóval relax :) 29/F
2019. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Miért számolnál be neki a szexuális előéletedről?
2019. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nincs jelentősége.
2019. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ha a lány őszintén elmondaná nekem nem akadnék ki akkor én is elmondanám hogy én hogy vesztettem el..
2019. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Így kezdeni a szexuális életet... nekem sem kellenél. Rib...!
2019. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!