Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megcsaltam a pasim a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasim a legjobb barátjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néhányszor lefeküdtem vele élvezetből, meg ő még akar is...de nem tudom mit tegyek.

A barátomba vagyok szerelmes, viszont a másik fiúval élvezetből vagyok...

Elkéne mondjam neki? Bűntudatom van, de nem bírom ki, hogy ne csaljam meg...

Barátom: 24/F, a barátja: 21/F, én 19/L


2019. máj. 22. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezt te érzed h ilyenkor mi a helyes döntés.

Ha nem élvezed a pasiddal már a szexet akkor zárd le vele rövidre.

Egy biztos nagy gerinctelenség volt részedről is h pont a pasid haverjával fekszel le.


L

2019. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez undorító!!Sajnálom, lepontozhattok de ez számomra akkor is az.Az embert pont az veri át, pont az a két ember akiben a legjobban megbízik.A párja és a legjobb barátja??

Milyen barátnő az ilyen?És milyen barát?

Legjobb ha mind a ketten kiléptek szegény csávó életéből.


Hogy mit csináljál??

Mond meg a párodnak hogy mit tettél és hogy kivel.Remélem lesz annyi esze hogy megszakítja veletek a kapcsolatot és keres egy rendes barátnőt aki HŰSÉGES hozzá és aki nem csalja meg.Meg egy rendes BARÁTOT aki nem szúrja hátba.

Komolyan mondom, nem hiszem el hogy mik vannak....

2019. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Whitewolf19 ***** válasza:
87%

Ilyen szempontból.. szerintem a "fajtád" rosszabb, mint egy útszéli prostituált.

Majd előbb-utóbb úgyis visszakapod..


F/24

2019. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Kívánom hogy kerülj a barátod helyébe és legalább kétszer annyira essen rosszul mint neki ha egyszer rájön egy szemét húzás volt remélem legalább a barátjának lesz annyi esze hogy ne jöjjön komolyan össze veled mert te neked nem való komoly kapcsolat...
2019. máj. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem kamu.

De ha igaz akkor sem érteném hogy mire jó az hogy megcsalod. Attól nem félsz hogy egy nap téged is megcsalnak? Mit éreznél? Lehet szarul lennél.

Éretlen vagy egy kapcsolathoz 19 évesen, amiket írsz az komolytalan. Várj még vele pár évet addig alkalmizz. Így csak becsapod magad. Valld be aztán távozz a színpadról.

2019. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Mikor majd az élet szépen vissza adja neked kamatostul.... azt is élvezni fogod.
2019. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen velem is egyszer megtörtént. Csajom meg legjobb haverom. Aztán volt még egy csaj, aki ezt is tetözte, és még ennél is gusztustalanabb dolgot csinált. Igazából ott ábrándultam ki az emberekböl, és azóta nem szólok senkihez, ennek már jópár éve.
2019. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi sok szent fazekat!...

Itt mindenki megcsal mindenkit!

Aki azt állítja hogy nem, az csak nem tud róla!

A barát dugja a barátja nőjét, de biztos hogy ez fordítva is igaz! Nagy itt már a keveredés, nincsenek erkölcsi akadályok; nincsenek jó példák, igaz példaképek, már az egyház is demoralizál...

Nem helyeslem, csak nincs min csodálkozni!

A gyerek a TV-ben az erőszakot és a hülyeséget látja, az interneten a szexet és az erőszakot. Min csodálkozunk?!

(az ember különben - gyárilag - nem monogám!)

2019. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Maltodextrin ***** válasza:
83%

Szerintem ugorj a vonat elé.


Szó szerint ez az egyik leg gcibb húzás a világon. Büszke lehetsz magadra.


Tetves rííbaanc... :)

2019. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!