Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ázsiai lányokkal hol lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lányokkal hol lehetne ismerkedni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Valamiért a kislányos bájos nők jönnek be főleg az olyan tipikus coffos japán diáklányok.

Van kihívás a dologban de valahogy úgy érzem ők akik igazából megmozgatják a fantáziám s arra lennék kíváncsi elméletben hol lehetne ilyen szépségekkel ismerkedni.


Ilyesmire gondolok :

[link]


De elméleti szinten milyen megoldások lehetnek..?

A legegyszerűbb megoldásoktól kezdve a radikálisokig ...

Kíváncsi vagyok o.o

S előre is köszönöm a válaszokat !



2019. máj. 22. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sárkány center
2019. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy a képen szereplő lány izgat,,de Magyarországon hozzá hasonlóval összejönni annyi esélyed van szerintem mint arra hogy egy nagymellű kábeltévé szerelőt küldjenek hozzád aki nem csak a tv-t izzítja be 🙂
2019. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Elég sok ázsiai lánnyal voltam már, de egyel sem itthon. Itthon felesleges erőlködni, ha labdába rúgsz egy felsőközéposztálybeli ázsiai lánynál, akkor annyi pénzed is van, hogy elrepülj kedvtelésből Tokioba vagy Pekingbe és megdugj ott párat.

Egyébként nagyon konzervatív kultúra, és a szex sokkal kevésbé a dolgok része, nem csoda hogy a legtöbb huszonéves ázsiai lány még szűz.

2019. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán kínai piacokon próbálkozzál!
2019. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az éjszakai kínai piacon a kínai negyedben (kőbánya). Mondjuk nem ilyenek, de jó pár egész helyest láttam. Már bánom is, hogy a szórólapos lányhoz nem mentem oda, hogy legyen az idegenvezetőm.

A Vörösmarty környéke is tele van most ázsiai lányokkal, de azok turisták.

2019. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mikeXxX ***** válasza:
100%
Akár itt is ! 2 lány biztosan van fent mert beszéltem velük 😊.
2019. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Régi vágyam egy olyan lánnyal kipróbálni, mint a képen is látható.
2019. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Radikális alatt mit értesz? :)
2019. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ugye elméleti szinten vagyunk !

Esetleg (vásárlás) vagy egyebek nincs határ sose tudni mi célravezető vagy mikor talál valami titkos hobbit az ember :D de nem tudom ugye ha határokat szabok az a kreatív gondolkodásnak nem tesz jót pedig a kreativitás a a kulcs szóval bármit lehet elméleti szinten :)

2019. máj. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!