Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi lenne a véleményetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lenne a véleményetek, ha kiderülne egy lány ismerősötökről, hogy volt már férfi prostinál?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Izgat a :)
2019. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
neznek, h minek? azthittem a noknek konnyu ismerkedni ilyen teren es nem kell prostihoz folyamodniuk. meglepne, de nem csinalnek belole kulonosebb ugyet. gondolom biztos profira akarta bizni magat, es nem volt kedve egyejszakasozni, inkabb fizetett. vannak nok is akik prostiznak:)
2019. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Együttérző képet vágnék és azonnal felajánlanám neki a szolgálataimat, ingyenesen. :)
2019. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tenne. Vagy önbizalomhiányos, vagy van valami olyan beteg perverziója, amit titokban, hivatásossal akarta kiélni. Előbbi azt jelenti, hogy könnyű préda, utóbbi, hogy érdekes csaj. :)
2019. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tenne hogy miért
2019. máj. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Jó ronda lehetsz😀
2019. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy nőként nem találni szexpartner egyenlő az életképtelenséggel. Le lehet pontozni mert savanyú a szőlő de akkor is ez az igazság. Férfiaknál már más a helyzet.
2019. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem is értem ezeket a negatív hozzászólásomat…

Miért kell rögtön feltételezni, hogy ha valaki férfi prostituálthoz megy akkor a nő már biztosan ronda, meg mi egyéb…

Bár én is csodálkoznék, és azt kérdeném miért? De nem ítélném el a dolgot.

Nem tudhatjuk miért választotta ezt a megoldást. Mert mi van akkor ha mondjuk a kérdezőnek egyszerűen nincs szabadideje? Egész nap dolgozik, tényleg látástól vakulásig, és nincs ideje párkapcsolatra. Viszont hiányzik neki az érintés…

2019. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8


Az a helyzet, hogy fordított helyzetben ugyanez megy, a libák szerint ha egy pasi qrvázik, akkor a nyomi, balfék, undorító, selejt stb.

Nem kell csodálkozni.

2019. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Apróért én is megbuxnám
2022. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!