Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire zavarja a férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a férfiakat ha egy nőnek szőrös a puncija?

Figyelt kérdés
Én mindig leszedem onnan a szőrt mielött lefeküdnék a barátommal, mert úgymond szégyellem magam ha úgy lát. Sokszor mondta már hogy egy kicsike szőr nem számit meg minden de én nem merem úgy hagyni. Ti hogy vagytok ezzel?

2019. máj. 23. 08:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem zavar! Szőrösen is ki lehet nyalni! F
2019. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
Kell a szőrös ( természetes ) punci is néha, az is lehet ápolt! Szóval nekem bejön!!
2019. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
nem zavar :) sőt izgat is legalabb annyira mint a sima !
2019. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig borotváltan csupasznak lenni. Nyugodtan meghadhatja kicsit szorosnek. A nagyon dzsungel valahogy annyira nem jon be, de ha pár hetente levágja, nos kozben kozben megnol, az nagyon vonzo számomra.

28F

2019. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mennyire zavar? Minél erősebb, dúsabb, a szőrzet, annál izgatóbb, nagyon tetszik!
2019. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
jaja kis bundás punci ☺️😝 szeretjük azt is
2019. máj. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hááát én nem szeretem, sokkal szebb az abszolút sima, kellemesebb érzés körbe-körbe nyalogatni.
2019. máj. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt kimondottan izgat. F.
2019. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a csupasz puncit. Nem pólyásbabával akarok szexelni, hanem felnőtt, érett nővel. Nem kell dzsungelt hagyni persze, de rövidre nyírt, fazonírozott punci sokkal gusztusosabb, mint a csupasz.
2019. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!