Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Biztos sok ilyen kérdés volt már, de nem bújom gyakorikérdéseket, csak akkor jövök, ha tényleg valami komoly kérdésem van, a következő is ez lenne, ami már egy ideje foglalkoztat. Tehát, túlsúlyos vagyok, 178 cm, 112 kg, és hát meg kell, hogy mondjam, hogy a péniszem mereven picike, ami azt jelenti, hogy 10-10.5 cm (ha ülök, vagy állok), viszont! Ha fekszek akkor 11-12 is szokott lenni, és azt nem értem, hogy ez most mitől függ? Arra is felfigyeltem, hogyha a heréimmel játszadozok, illetve kötök rá (befőttes)gumit, arra jobban izgulok, így a farkam is keményebb (biszex vagyok amúgy), reggel ritkán van merevedésem, szerintetek ezek mitől lehetnek? Ha fogynék, akkor erősebb erekcióm lenne? Nagyon el vagyok keseredve, öngyilkosságon is gondolkoztam már nem egyszer, mert biztos vagyok benne, hogy ekkora 'pénisszel' senkinek sem leszek elég jó.

2019. máj. 23. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

XDDDDDDDD... fú jót nevettem..:D

na, a lényeg.. igen, kezdj el edzeni mindenképp, önsajnit abbahagyni, várni a megmentő nőt, stb.. válj férfivá jo?

2019. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mérd le az ujjad, és azzal is ki lehet elégíteni a nőket. Egyébként valószínű azért van merevedési gondod, mert ne fogadod el magad, ezzel frusztrálod magad és a padlón van az önbecsülésed és az önbizalmad a szexet tekintve. Tehát fejben kell magadat rendbe rakni és valószínű a merevedés is javul. Egy kis "hasznos" tipp ha tényleg nagyon el vagy keseredve, próbáld ki a pénisz tornát, keress rá, ezzel javíthatsz az erekción, viszont óvatosan a tornával.
2019. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Le kéne fogynod kb 70-75 kilóra, akkor kilátszana több a kolbászból a szalonna mögül.
2019. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a farkad egy része a zsírréteg mögött van?

Told neki rendesen a vonalzót, úgy mérd!


Péniszgyürütől sokkal jobban áll a farok.

Inkább vegyél, mint befőttes gumikkal vacakolj :).

2019. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Példa. Van 35 centis botod, 5 centit leszurod a foldbe. Szóval látsz 30 centis botot. Ha lehullik 5 centi ho, hány centisnek fogod látni a botot? Na kb ilyen lehet a zsír a farkad tövénél.


Kezd el edzeni, és minden jobb lesz. Már maga a kozérzeted is jobb lesz, szebbnek fogod érezni magad, és az onbizalmad is jobb lesz. Iratkozz be valami csoportos edzésre, ahol nem fogsz tudni kifogásokat keresni, hogy most ezért, most azért nem tornázok. Uj embereket megismersz, az edzo odafigyel rád, es jo szorakozás is. Láttál már szomoru embert edzés után? Nem.


Esetleg odafigyelsz kicsit a kajára. Csak annyi, hogy igyál ásványvizet cukros kolák meg energiaitalok helyett, vacsora legyen 6 korul, és igyekezz 6 után már semmit se enni. De foleg ne csokit, popcorn, chipszet.


A kis mozgással meg a kis diétával szerintem 15 kilo konnyen lemegy.

2019. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!