Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Masszázsolajat használhatók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszázsolajat használhatók sikosítóként?

Figyelt kérdés

Maszturbálni szeretnék, és kéne síkosító, de elfogyott..

Masszázs olaj van itthon, de nem tudom, hogy baj-e, ha bekerül a hüvelyembe? Esetleg mit tudtok még ajánlani helyette?



2019. máj. 25. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
A helyedben elmennék venni. Nem biztos, hogy az az olaj jó ha belekerül oda ahová nem kellene.
2019. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs a közelében bolt, max. 20 percnyire, ahol kapható, de ott sem mindig, plusz nem tuti, hogy kibírnám addig.. 😂
2019. máj. 25. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs otthon esetleg kókusz olaj?
2019. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs.. 😕
2019. máj. 25. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
nagyon rossz otlet. a masszazs olaj tele van aromakkal, ugy fogsz csipni belul, hogy 1 hetig nem tudsz majd leulni. en mar 1x probaltam, allagra jo, de az illoolajok es aromak miatt nagyon rossz. ne hasznald semmikepp! eleve a huvelybe nem kene bejutnia minden hulyesegnek. en fiu vagyok, szoval fenekbe meg talan oke volt, meg oda lehet hasznalni akar meg vajat is (ugyis felszivodik), de a puncidba ne tegyel ilyeneket
2019. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem bírod ki addig amíg elmenj a boltba, akkor miért van szükséged egyáltalán síkosítóra?

Egyébként attól függ milyen az olaj. A durexnek is van 2 az 1ben síkosítós masszázsolaja, de ezek a nagyon erős illatú olajok szárítanak is, valamint lehet hogy tényleg csípni fog.

2019. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Elég baj, ha nem nedvesedsz be eléggé.
2019. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Maszturbációhoz miért kell egyáltalán síkosító?
2019. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Az én puncim csupa lucsok, ha fel vagyok izgulva. ...a tiéd nem így működik?? 🤔😜
2019. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
A patikában lehet kapni "Bartoline" nevű krémet. Az pont erre való.
2019. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!