Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek hányan keresnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hányan keresnek ezen az oldalon kapcsolatot/kalandot Győrben? Kik azok?

Figyelt kérdés

Mar irtak rám páran azzal hogy taliznának de mind pesti volt így erre nem kerülhetett sor.

Kort nemet is irjatok légyszi!

18F



2019. máj. 30. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A lányok konkrétan ilyen céllal kevesen. De sokat meg lehet győzni ;)

Fiúból meg szerintem az összes kalandot keres itt :D

2019. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én keresek kapcsolatot vagy akár kalandot de 1. nem itt 2. lányokkal. :D Sajnos én is pestiekkel vagy még messzebiekkel futok csak össze.

20/L

2019. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem lányok miért zárják ki a gyakorit mint ismerkedési platform. Itt sincs több hülye mint máshol.
2019. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán azért mert nem erre lett kitalálva ez az oldal xD Még szerencse hogy nem vagyok gonosz mert különben annyi hülyét fűzhetnék hogy jujj xD
2019. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!