Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nem akar kinyalni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar kinyalni. Szex közben se élvezek el, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátommal másfél éve vagyunk együtt, és eddig kb 4x nyalt ki,én is valahogy így mert egyszer megemlítette hogy egy lány mennyire fenomenálisan szopta le,mikor erről a témáról beszeltunk és mikor megkérdeztem, mondta, hogy jobb mint én.Hát ez nem esett túl jól.Ezután idegből mondtam neki,hogy ő se csinálja olyan hű de csodásan...nem tudtam volna azt mondani, hogy anonim is jobb volt mint ő,mert ő nekem az első.Előttem egy lányt nyalt ki még párszor.

azóta nem csináltuk egymásnak,ez már lassan fél éve.Csak én sehogy sem megyek el szex közben, nem is túl nagy élvezet az egész ezért megkértem hogy akkor legalább szájjal próbálja meg nekem,hogy rendesen fel izguljak vagy Valami.

de nem akarja elvileg mert hogy ezt mondtam neki,de mondtam már azóta hogy nem olyan rossz csak ideges voltam.ezelőtt sem nyalt ki szívesen.Én nagyon szivesen csinálnám,de az a múltkori elég rosszul érintett,sokkal jobban örültem volna ha azt mondja hogy béna vagyok,minthogy egy régi barátja jobban leszopta mint a barátnője.Nem érdekli már annyira hogy nem megyek el szex közben, úgy van vele hogy kezével 1-szer 1szer és ennyi de valamikor még azt sem,amit én is megtudok csinálni.Nem tudom mit tehetnék,félek hogy szájjal undorodik tőlem,pedig teljesen higénikus vagyok.szex után pedig tiszta feszült vagyok hogy nem élveztem el csak felizgatott.Ha a közelében voltam,1-2x, elment mielőtt nekem is sikerült volna.Ha meg előtte kiverem neki következőleg max 1-2 óra múlva tud szexelni mert nem izgul fel barmit csinálok.rosszul esik hogy ha már tudja, hogy sex közben sose lesz orgazmusom, nem próbál meg rajtam sehogy máshogy segíteni egyszerűen elmegy mellette azzal hogy neki jó volt.

Mit tehetnék .??!

18L 22F



2019. jún. 10. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk keress egy normálisat, ezt az önző falloszt meg hagyd ott.
2019. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de gyerekek vagytok még... És fél évig húzni egy ilyen hülyeséget. Szerintem engedd el a srácot, és keress egy felnőttebb gondolkodásút. 29/F
2019. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát tény, lehet, hogy gyerekek vagyunk még de akkor sem esett annyira jól, hogy ilyet mondott.😌Azt mondta ne akarjak mindenben” fullos” lenni.
2019. jún. 10. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tini problémák jelentkeznek nálad egy idióta sráccal. Biztos, hogy néhány kinyalás megoldaná a srácodnak ezt a fajta hozzáállását? Szerintem nem. Szerintem az egész hozzádállását kéne megváltoztatnia és úgy kezelnie, mintha a barátnője lennél, nem pedig valami cafkája.
2019. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, nekem is túl kellene lépnem ezen a kijelentésén és mondani neki,hogy akkor én is csinálom vagy most ezért szakítsak vele? :/
2019. jún. 10. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak így megyek el. :$ és sajnos a párom már nem valami szívesen csinálja nekem. Amikor meg megkérem szinte mindig azt látom rajta hogy nem akarja és ez nekem olyan kínos.:/

Nekem sem tetszett volna ha ezt mondja nekem.

Nem tudom mit kéne tenned mert nem tudom hogy egyébként a kapcsolatotok milyen.

Viszont szerintem az tény hogy ha szex terén nincs meg ugyanúgy a harmónia idővel rosszabb lesz csak.

2019. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal össze sem jövök, aki nem szeret nyalni.


30

2019. jún. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én ezt az önző tuskót már rég ott hagytam volna! Itt a probléma ott gyökerezik, hogy nem szeret téged annyira, hogy a kedvedben járjon, megtegyen mindent az örömöd érdekében. Önző, önző, és csak saját magával foglalkozik, hogy neki jó legyen, ő kielégüljön. Kérdem én, ilyennel együtt lehet maradni? Számtalan olyan srác el a Földön, aki annyira odáig tud lenni egy lányért, hogy a csillagokat is lehozza neki az égről. Egy kapcsolat azért kapcsolat, mert két félről szól, nem egyről, kettőről! Kihasznál téged magas fokon ez a csávó, de hidd el, számtalan jobb embert találhatnál magadnak! Az ilyentől jobb minél hamarabb megszabadulni, mert csak az életedet mérgezi.
2019. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!