Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ha egy lány mással is volt előttem?

Figyelt kérdés
Emiatt kezd egy olyan ideáli kialakúlni bennem hogy hosszabb távra egy olyan lányt szeretnék akit a világ nem rontottmeg. Aki még bájos őszinte ártatlan tiszta érzései vannak és önzés nélkűl cselekszik ...

2019. jún. 16. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

Szóval a férfiak olyan mocskos sopredekek, hogy az a nő akinek dolga volt akár egyel is, bemocskolodott.


Miért mindig férfiaktól olvasni a leghulyebb kérdéseket? Legalább próbáljatok meg felerni a rólatok kialakitott alaptalan sztereotípiákhoz (ti vagytok a racionálisabb nem).

2019. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bezzeg az hogy te hány nőbe lógattad a fütyit az nem számít. 😂😂😂
2019. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!