Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a sz*r azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a sz*r azért, mert megírtam a 16 éves fiúnak, hogy nem vagyok kíváncsi a péniszére? 18/l

Figyelt kérdés

Csak úgy rám írt, és a szia után kérdezte, mit gondolok róla + szmájli. Mivel korosztálytól független ezer péniszt küldtek nekem már, halál komolyan tettem fel a kérdést, miért nem képes legalább megkérdezni, kíváncsi vagyok-e a péniszére. Erre szó szerint elküldött az öreganyámba, hogy ne kezdjem el kioktatni. Mellékesen írom, hogy megválaszolni nem válaszolta meg a kérdést, miért nyomta gépen keresztül úgymond a képembe.


Most ezért miért vagyok a szemét?



2019. jún. 16. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Mellékesen kérdezem..

Ha előtte megkérdezi, hogy mondanál véleményt a farkamról akkor megtetted volna neki?


Egyébként meg azért "te vagy a szemét" mert nem voltál kíváncsi rá mikor ő mindent odaadott neked egy képben amit tudott.. :D (remélem érted mire gondolok)

2019. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi! Nem Te vagy a szemét!
2019. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem voltál rá kíváncsi. Pedig más örült volna neki :D
2019. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyennek miért kell válaszolni egyáltalán? Ha nő lennék rögtön tiltanám le az ilyet, meg se kérdeznék ilyet amit te.

Mert egyébként...ha megkérdezi és te szimpatikusnak találod a fejét akkor azt írod "Aha, miért ne?" ?

2019. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha azt is odatette volna, de annyit sem írt, hogy "léccike". Mi a véleményem a farkáról. Ennyi, semmi kérlek, nézd meg a képet és írj véleményt, vagy valami. Kérdőjellel palástolva írta, mit csináljak.
2019. jún. 16. 21:44
 6/21 A kérdező kommentje:
Tiltottam is, mint kb rajta kívül - nem vicc - 100 embert, akik szintén küldték a képüket a nem vagyok kíváncsi részükről.
2019. jún. 16. 21:45
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

"korosztálytól független ezer péniszt küldtek nekem már"


Ez most komoly? Itt tart a világ már?

2019. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Én elhívnám randira valami jó messzi kieső helyre és elfelejtenék el menni had szívjon a gyerek
2019. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért elmentetted a képet, mielőtt idejöttél felháborodni? ;-)
2019. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
De az enyémet megnézed, és véleményezed? Légyszike. 23/f
2019. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!