Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Online vásárolt vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online vásárolt vibrátort kell fertőtleníteni első használat előtt?

Figyelt kérdés
Aliexpress-ről rendeltem, egyszerű 1 rezgéses 10 centis vibrátor. Durex márkaüzletből elvileg, legalább is official store néven szerepelt. Még nem bontottam ki, kell rajta legyen valami higénia biztonságot előírő dolog vagy le kell legyen zárva egészen mikor új ? Biztonságos, nem kell fertőtleníteni ? köszi

2019. jún. 21. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene? Gondolod, hogy valami kínai gyárban a gyerekmunkások azzal kardoznak?
2019. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp fertőtlenítsd, akkor is, ha azt írják, hogy nem kell.


Győződj meg róla, hogy teljesen tiszta dolgod dugsz be a puncidba.

2019. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Mindenképpen!
2019. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a biztonság: inkább fertőtleníts egyszer feleslegesen, mint, hogy valami fertőzést összeszedj.
2019. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és mivel fertőtlenítsem ? hogy majd ne okozzon az irritációt.
2019. jún. 21. 23:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben kapható eszközfertőtlenítő. Az szerintem alkalmas lenne erre a feladatra.
2019. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb baba szappannal alaposan lemosni. Esetleg utána áttörölheted kézfertőtlenítő géllel (kozmetikai cikkeket áruló boltban, DM, Rossman, stb. kapható), majd miután az állt rajta pár percet, lemosni újra babaszappannal, majd jól elöblíteni tiszta vízzel.


Lehet, hogy túlzott óvatosság, de inkább szánj rá 5 percet erre, mint hogy valami fertőzést összeszedj.

2019. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egészségügyi szesz + utána intim szappannal átmosni ?
2019. jún. 22. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az egészségügyi szesz nem oldja-e az anyagát. Szerintem szappan (esetleg fertőtlenítő hatású szappan) elég.


Egy frissen vett evőeszközt is alaposan elmosol használat előtt, extra fertőtlenítés szerintem felesleges...

2019. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!