Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tömegközlekedés izgatás/zaklat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömegközlekedés izgatás/zaklatás, veletek is előfordul?

Figyelt kérdés
Mostanában a 4-es 6-os villamos mindig tömve van, és néha azt érzem, mintha simogatnának... De lehet csak bebeszélem magamnak. Ezért gondolta rákérdezek, hogy veletek is van-e ilyen? Mert akkor lehet nem biztos, hogy bebeszélem ezt.

2019. jún. 27. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos elég gyakran, konkrétan olyan is volt hogy a csávó farkát éreztem annyira nekem dőlt.
2019. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ohh az nem lehetett valami kellemes. És mit csináltál rászóltál? Gondolom te se tudsz más módon munkába járni.
2019. jún. 27. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha csinos vagy, és feszülős ruhában jársz, ne csodálkozz :).
2019. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Persze, pont a 4-es 6-os villamoson. Sok a perverz állat.
2019. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen sajnos sok ilyen van , es isbem egyszer ereztem mar h valaki dorgolozik vagy a fenekem birizgalja, elegge kellemetlen
2019. jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#3-as mert ha feszülős ruhában van vagy mert csinos akkor vele mindent lehet csinálni? Ez olyan, mint mikor azt mondják, hogy ha nem akarod, hogy megerőszakoljanak ne vegyél fel csinos ruhákat. Véletlenül sem az adott férfi a hibás..
2019. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azért ez elég proli dolog ebben a formában.
2020. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen
2020. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bummer ***** válasza:

Mostanában ritkán járok tömegközlekedéssel és ha lehet akkor is ajtó közelbe, nem szeretem a tömeget.

Középsulis koromba sokszor volt, hogy nagy tömeg volt a buszon. Egyik kezembe táska, másikkal kapaszkodtam felül (általában a legmagasabb voltam a tömegbe). Időnként volt hogy korombeli lányok álltak elém és túl közel jöttek, de néha csávók is próbáltak. Nekem kellemetlen volt, mert hát mikor épp a faxod tele van zötyögő szaron (télen nagyon hideg, nyáron nagyon meleg) nem épp intim élményekre vágysz ahogy összenyomnak vadidegenek.

36F

2020. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
még nem, de én fiú vagyok
2020. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!