Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok nektek mondták a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mondták a pasik, hogy kivánlak, meghúznalak vagy megdugnálak?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy esett nektek? Voltak bunkok is?
2019. júl. 16. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha a páromtól hallom bármelyiket is nagyon beindít. 6 éve vagyunk együtt, volt is ilyen szavakra példa, vadabb estét nyomtunk. De mi már kellően ismerjük egymást összeszoktunk, szerepjátékozni is szoktunk, betudom annak.

Idegenektől nagyon lekezelő, tárgyias szerintem a megdugnálak/húzálak kifejezés. Kívánlakot meg nem hiszem h odaböfögnének. De ezek vadidegentől számomra sértőek.

Barát vagy kiszemelttől szintén a megdugnálak/húználak bunkóságra utal.. kívánlak még egy szép kifejezés, romantikus, kedves szó.

Ezt a “megdugnálak” alakot a Dancsó Hajnal Tímeás videójából képzelem el 2:45-nél..

2019. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Volt mar ra példa hogy az utcán idegenektol hallottam.
2019. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Ehhez van egy hatalmas sztorim!


Ausztriába vámudvar irodába a váróba ülünk. Oda vissza rohangált egy nagyon csinos csaj,valami ügyintéző vagy titkárnő lehetett. Kollegám beszól neki magyarul. "De megdugnálak" Erre a csaj visszafordul,és perfekt magyarul annyit mond "Jól mondtad,csak megdugNÁL!" Hú de nagyot égtünk! Azt hittem ott elsűlyedek szégyenembe mint a titanik.

2019. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A kívánlakot napi szinten hallom barátomtól :) a másik 2 szerintem bunkó kifejezés
2019. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Mindegyikre volt már rá példa. Ha egy olyan pasi mondja aki nagyon bejön nekem akkor azt inkább bóknak veszem, de ha egy idegen csak így beszól az utcán azt legszívesebben megütném.


L

2019. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!