Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti is át szoktátok húzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is át szoktátok húzni a teljes ágynemű garnitúrát (párnahuzat, paplanhuzat lepedő) minden szex után? Hogy ne maradjon testnedves pl. sperma, hüvelyváladék, izzadtság, vér

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!!
2019. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ver?? Ott mar problema van ha veres lesz.

Nem szoktam, csak akkor ha spermas lesz. De altalaban egy törölközőt teritek le hogy ne legyen az ágy tiszta olyan.

2019. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Heti egy konszolidált szex van és heti egy ágyneműcsere, nem mindig esik egybe.

Nyilván akinek intenzívebb és fordulat dúsabb a szerelmi élete ott igény van a friss ágyneműre.

2019. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Azonnal nem, nem undorodunk a saját testnedveinktől!

Nyílván lecseréljük elég gyorsan akkor ha összekenjük, de nem azonnal!

2019. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Vér? Te szentséges... Mit csináltok ti, hogy véres lesz bármi is?
2019. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

#5

Menstruálunk?

De előfordult már spontán orrvérzés is.

2019. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Én imádtam anno azt a kispárnát ölelve aludni, ami előtte a partnerem két combja között volt és magába itt a puncija illatát. Fincsiii volt!

Egyébként szerintem is elegendő egy nagyobb törölköző. Ha már mosógép vagy konyha pult helyett az ágyban végződött az aktus ;-)

48+Ffi

2019. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
ekkora lendülettel van hogy lecserélhetnénk naponta többször is. felesleges. bnőm mindig a lába közé fog egy ruhát vagy pár papirzsepit miután telelőttem. de ha egy törölközőt az ágyra teritesz az épp elég, kivéve ha spriccelősen élvez a lány...
2019. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
A fenéket. Aludtam én már a saját spermámban fetrengve egy párszor. Majd másnap áthúzza az asszony. Hát vér az nem vót még😆
2019. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Napi 2x jó móka lenne ágynemű garnitúrát mosni :D:D

nem, nem msoom ki minden szex után, de ilyet ágyvédő cuccon elgondolkoztam, hogy az jobban beszívja a nedveket, könnyebb cserélni

30N

2019. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!