Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy elég fiatal lánynak bejön a bdsm és, ha megalázzák szex közben?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 20:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A submisszivitás nincs életkorhoz kötve. Van aki elég fiatalon megismeri és vállalja önmagát, míg van aki csak később fedezi fel ezt az oldalát.
2019. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a véleményünk számít.
2019. júl. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Sztem az "elég fiatal lányok" ezt nem tudják rendesen megélni. Csak kísérleteznek. Ezekhez a dolgokhoz kell néhány évet élni, hogy elég mélyre tudj menni...


Bocs. :-)

2019. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én szivesen vagyok dom fél. De csak közös beleegyezéssel. Amit szeretek: pofozás, mélytorok, ökölszex, szíjjal verés, korbácsolás, lenyelés, ujjazás.
2019. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Gyere kislány!
2019. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Szeretnék már találkozni is egy ilyen lánnyal,aki nem csak írogat,aztán eltűnik...
2019. júl. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kisördög1 ***** válasza:
0%
Vállalom a dom szerepet! :)
2019. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj,h mindig csak kérdezgetitek lányok,meg irkáljunk egymásnak ilyeneket,aztán meg eltűntök....
2019. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezzel alapvetően nem lenne baj de.........!! Nehéz olyan partnert találni aki felelősséggel vinne végig az aktuson. Még az idősebb korosztály soraiban is. Alattomos aljas, ragadozót találsz, de egy rossz együttlét után csak belekeseredsz. Nem beszélve a fizikai, és a lelki sérülésekről.
2019. aug. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 19/19


mert itt is ugyanaz van mint a vanilla kapcsolatokban. Egy alkalmas dolog sülhet el jól, de ritkán lesz olyan, mintha párkapcsolatban élnéd meg a dolgaidat.


Itt hatványozottan igaz, h meg kell ismerni a másik embert, a vágyait, a korlátait, a testét, mindenét, hogy jól működjenek ezek a játékok.

Ez egy alkalmiban nem igazán működik...

2019. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!