Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratnom oralisan kenyeztete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom oralisan kenyeztetett es elelveztem. Utana beraktam neki de lattam h kifolyt. Elotte letoroltem.1-10 ig mekkora az esely hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondtak hogy nekik is volt mar ilyen es nem lett a parjuk terhes. 72 orabol es 120 orabol is kicsusztunk. Az osszes kifolyt es meg vizzel is kimosta utana. Mit lehet tenni?

2019. júl. 27. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Ha saccolni kéne kb 8. De nem értem hogy ilyen fogalmatlanul miért szexeltek.

ESEKÉNY UTÁNIT GYORSAN!

2019. júl. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mar kicsusztunk. Most lesz menzesze ha megjon neki akkor nem terhes?
2019. júl. 27. 02:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg olvassatok már légyszi. Nem leszidni akarlak, de ha tenyleg ennyire nem vagytok képben akkor ha nem is most, de következő alkalommal teherbe esik. Vagy az azutáni alkalommal. Vagy azután tízzel...

A menstruáció nem azt jelenti hogy nem terhes a lány, bizony van olyan aki terhesség alatt is vérzik. Vegyetek tesztet, abból kiderül minden.

2019. júl. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Csak telik a 72 óra,ha olyan hülyék vagytok,hogy orvoshoz se mertek elmenni,hanem itt kérdezgeted akkor Ti ne szexeljetek már.
2019. júl. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kamu...
2019. júl. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10. Lehet terhes.
2019. júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Itt már leírtuk hogy vegyen be tabit. Ennek ellenére lesz@rtad. Akkor parázzál.

2019. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!