Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes? Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes? Mennyire valószínű?

Figyelt kérdés
Jó pàr éve szedek fogamzàsgàtlót. 7 napos szünet 1. és 3. napjàn lefeküdtünk egyéb védekezés nélkül. Sosem megy el bennem, mindig kiveszi előtte, most is. 4. napon megjött, mint mindig, időben, minden normàlis volt. Pénteken (tegnap) kellett volna bevennem az első szemet este 7-kor, de elfelejtettem. Ma vettem be egy fél óràja, szóval 16 óra csúszàssal.. Kicsit bepànikoltam. Mennyi esély lehet? Fölösleges most még tesztet csinàltatnom, mert úgysem mutatnà ki?

2019. júl. 27. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nulla
2019. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy terhes.
2019. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minimális, gyakorlatilag 0. Ha feszültség van benned hasonló esetben akkor közöld a pároddal, hogy elefejetted bevenni és addig használjatok pár napig óvszert.
2019. júl. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!