Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Baratommal mindig vedekezunk, nagyon figyelek erre, de ma amikor 3djara szeretkeztunk lecsuszott rola a gumi es sajnos keson vettuk eszre. Alapbol is mivel 3djara ment el par oran belul alig volt ondoja, plusz azis szamitasba johet hogy akkot csuszott le a gumi amikot leszalltam rola ebben az esetben nincs baj. (Meg nemis ereztem hogy elment volna bennem) na de nekem a mentsruaciom alapbol is szokott csuszkalni de mostanaban jonne meg holnap, holnap utan vagy valahogy igy. Szerintetek mennyi az eselye hogy teherbeestem? Ovulaciokalkulatorral is megneztuk es peteeresem elvileg 25-ig lehetett de ebben nem feltetlen hiszek.. normalis valaszokat elore is koszonom :)

2019. aug. 6. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esélye van.
2019. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hááát...Van rá esély,figyelni kellett volna.
2019. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé esélyes.
2019. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Amíg ennyire kis idióták és bénák vagytok, ne szexeljetek. Egyrészt hogy lehet annyival később észrevenni, hogy lecsúszott a gumi, hogy azt se tudjátok, mikor csúszott le. Ezt érezni lehet.

A másik meg, mi az hogy hiszel, vagy nem hiszel az ovulációdban. Tölts le a telefonodra egy menstruációs naptárt és vezesd, ez tök alap dolog manapság.

Ha 25-én volt a peteérésed és ma vagy tegnap szexeltetek, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy terhes vagy. Termékeny időszak a peteérés előtti néhány nap és a peteérés napja + 1-3 napot rá szoktak hagyni a kalkulátorok utána is, hátha nem pontosan lőtték be.

2019. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy attól is agyrákot kaptam, hogy "Meg nemis ereztem hogy elment volna bennem". Nem tudod megállapítani, hogy a szexnél a párod beléd ment-e el, vagy a szekrényfiókba?

Be voltatok szívva, vagy mi? :D

2019. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Egyrészt köszönöm a válaszod, kicsit megnyugtatott. De nemértem miért kell ilyeneket mondani hogy idióták stb amikor szerintem elég értelmesen leírtam hogy mindig figyelünk, elvitt a hév hidd el van olyan mikor nem érzed. (Nemis egy ismerősöm mesélte már hogy velük is volt hasonló és kis böngészés után 1000 másik ilyen sztorit találtam) Ovulációs kérdést pedig nyilván nem úgy értettem hogy nem tartom valóságosnak, csak mivel ezt is irtam egeszen pici korom óta csúszkál a menszeszem. Van hogy 22nap van hogy 30. Plusz olyan is létezik hogy spontán peteérés, ezek miatt nem szerettem volna magam naivan megnyugtatni hogy ugysem lehetek terhes nem most volt peteeresem. De koszonom hogy valaszoltal, szep estet :)
2019. aug. 6. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha betette, és be is tette. Akkor van esélye akkor is ha az a gumi teljesen -okénak tűnik.

Elvezzen mindig szádba azzal csökken az esély.

2019. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

A női ciklusnak katonásnak kell lennie, kivéve, ha 14 körüli a korod. Ha ennyire hektikus, akkor valamit nem jól csinálsz. Általában a rossz táplálkozás és a vitaminhiány okoz ilyet, ezért ezekre oda kellene figyelned. A jó táplálkozás logikusan nem a péksüti, meg a szalámli, hanem normális, nem feldolgozott alapanyagokból készült normális ételek + vitamin kiegészítés.

Ha Androidod van, a ciklusod követésére a Flo-t javaslom.

2019. aug. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!