Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Pharmatex kapszula rettentően csíp, már, szúr, meddig tart ez a kínzó fájdalom, mit lehet ellene tenni?

Mást is igy megkínzott?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, fogamzásgátló, Pharmatex, szexualitás

aug. 11. 22:09  Privát üzenet  

A válaszok
Semmit, sajnos nagyon sokaknál okoz hasonló problémákat. Próbálj ki más márkát esetleg (bár a spermicidek nagy százaléka sajnos ilyen) vagy pedig más eszközt.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont aug. 11. 22:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Muszáj leszek fogamzasgatlot:(

# 2/9Időpont aug. 11. 22:13 Privát üzenet
Én azt próbáltam, ami hab lesz. Hüvelytabletta, csak nagyon érzékenyek lettünk mindketten a végén és volt benne valami csípős érzés.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont aug. 11. 22:16 Privát üzenet
Amúgy a Pharmatex gél elvileg jobb, a kapszulára sokkal több panasz van.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont aug. 11. 22:16 Privát üzenet

Kúpot hasznalj, az nem csíp !

Tabletta az szörnyű, rettenetes ! Mint tapasztalod te is :)

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont aug. 11. 22:20 Privát üzenet
Liz* nevű felhasználó válasza:

Mi a hüvelykúpot használtuk 1x és valami borzasztóan csípett csak engem, barátom semmit sem érzett, nagy csalódás volt, mert jókat hallottam róla és nem mellesleg nem is a legolcsóbb módszer .. lehet még egy próbát teszünk vele, de ha akkor is csíp kuka.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont aug. 11. 23:33 Privát üzenet
Sexológus nevű felhasználó válasza:

Ez előfordulhat esetenként, változni nem fog, így leginkább két dolgot lehet tenni: vagy más készítményt kipróbálni, vagy más típusú fogamzásgátlást választani (óvszer, hormonális tabletta).

Egyvalamit ne válassz helyette: megszakítást, mert az nem védekezés, hanem hazárdjáték!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont aug. 11. 23:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én még egyszer ki nem próbálom. Még most is már, kegyetlen rossz. :(

# 8/9Időpont aug. 12. 07:03 Privát üzenet
Nekem is csípett, mint a fene. Vettem pharmatex krémet, baromira bevált, rögtön hat, nem csíp és sikoít is. 30N

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont aug. 18. 19:43 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Crotalgin kapszulát szedek. Van-e mellékhatása és mennyi ideig szedhetem? Ugyanakkor a Crotalgin forte krémmel kenem a fájó helyeket. Mennyi ideig használhatom?
Melyik az a film amelyikben fájdalom kapszula van az emberek tarkóján? És minél nagyobb a fájdalom annál jobban telik meg?
Cékla kapszula serdülő korban?
Walurinal Maxot lehet szedni ha közben megjön, és a fájdalom miatt beveszek egy Algoflex M-et?
Mik a tapasztalataid/véleményed az "I Say Felfázásra" kapszulákkal kapcsolatban?
Megjött, voltaren dolo kapszula kb. mennyi idő múlva hat fájdalom esetén?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!