Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erről mit tudtok? A grapefruit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit tudtok? A grapefruit befolyásolja a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy nem szabad grefet enni, ha fogigátlót szedsz, mert becsúszhat a terhesség! Ti erről mit tudtok, csak olyanok válaszoljanak, akik megbízható infót tudnak. én is nyomozok a témában... mert ezelőtt egy hónappal kétnaponta megettem egy grefet a fogigátló mellett. azóta persze megjött, de félek... s jó lenne tudni mi a pálya... köszi
2010. júl. 12. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! a grapefruit tényleg sok gyógyszerrel nem fér őssze, de ez leginkább összetevőtől függ. Kérdezd meg nőyógyászod, hogy mi a helyzet a Te bogyóiddal és a grapefruittal.
2010. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát bár tudnám megkérdezni, de sajnos nem tudom, mert nyári szünetem van, és a dokim más városban tartózkodik, mint én... ezért próbálok mindent megtudni... a betegtájékoztatóban nincs benne, hogy nem szabadna. én yaz!-t szedek, ami szinte ugyanaz mint a yasminelle.
2010. júl. 13. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy hónapig szedtem napi 2x15 csepp grapefruit cseppet nőgyógyászati problémára, fogamzásgátló mellett.Azóta is használom kúraszerűen.
2010. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt doktor Úr/Nő!



Sok helyen olvastam már,hogy a grapfefruit mag-kivonat nagyon sokmindenre jó...többek között gyulladásos tünetek kezelésére...


Kérdésem az lenne,hogy ha fogamzásgátlót szedek annak hatását befolyásolja-e?



Válaszát előre is köszönöm.


Kedves Hölgyem!


Tudomásom szerint nem befolyásolja a fogamzásgátló hatását, de a készítmény lehetséges mellékhatásairól a patikákban érdeklődhet.


Ezt egy orvos válaszol oldalon találtam.

2010. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, köszönöm... a gref mag csepp és a gyümi nem ugyanaz... ahogy a gyümi meg a juice se az. sok helyen azt olvasom, hogy a gref juce nincs jó hatással a dologra, de a gyümiről nemsokat találtam. még kutatok, nagyon parás lány vagyok, és nem bírom megnyugtatni az agyam, mert a múlt hónapban, mikor ettem a grefet, nagyon "peteérős"jeleim voltak, nagy pattik(amik eddig a fogigátló mellett nem jelentkeztek, előtte igen), s nem tudtam minek elkönyvelni, mert azt tudtam, h fogigátló mellett ez nins peteérés, s persze percrepontosan szedem a gyogyit. de most, hogy olvastam ezt a gref dolgot beindult az agyam, s azért kutatok ilyen kétségbeesetten... nem lenne jó ha babás lennék... köszi a válaszokat, s még várom, ha bármit tudtok erről
2010. júl. 14. 00:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha befolyásolná, tuti ráírták volna a tájékoztatóra, gondolom. Én is szoktam enni grapefruitot és szedek g.magcseppet is. Eddig nem volt gond, 2 éve szedek Milligest fogamzásgátló tablettát.
2010. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm nagyon. ez megnyugtató:d
2010. júl. 15. 00:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 7 éve szedek Mercilont, télen szinte minden héten eszem grapefruitot, meg grapefruitmag cseppet is szedek minden nap és még nem voltam terhes
2010. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy rakna teherbe a greped meg a gyogyid ... Milyen szohasznalat ez, uristen, hova fejlodik az ertelmiseg.

Azt ki mondta neked,hogy nincs peteeres "fogizaskor" ?? Talan menopauzad van??

Tudod egyaltalan hogy mukodik a fogamzasgatlo? Milyen hatast gyakorol a petesejtekre? Legfontosabb kerdes, hany eves vagy???

2015. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!