Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma vettem pharmatex hüvely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vettem pharmatex hüvely krémet biztonságos fogamzasgatlo? Mert eddig csak rosszat hallottam róla.

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem biztonsagos
2019. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is azt hallottam, hogy nem 100%.


Szóval vegyél mellé gumit is, aztán hajrá! :).

2019. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig csak rosszat hallottál róla, akkor miért vetted meg?
2019. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magában nem biztonságos, de más módszerrel kombinálva jó.
2019. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőméknél most lesz két éves a pharmatex-baba... persze anyóséknál laknak, kilátásuk a valódi, önálló életre kb. 0... nem, nem biztonságos. Fhaszér’ nem lehet gumit húzni, de komolyan...?
2019. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem használ semmit, kb. mint a ráolvasás. Nalunk is baba lett tőle. Nem is értem miért nem tiltják be, ráadásul büdös is.
2019. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha belefér egy baba akkor hajrá ,ha nem akkor kombináld valamivel mindenképp és biztos ami biztos ne menjen beléd a pasi még úgy se ( pesszáriumra gondoltam például )
2019. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!