Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első hónapban a folyamatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első hónapban a folyamatos vérzés normális?

Figyelt kérdés
Azt hiszem valahol ezen az oldalon olvastam, hogy a fogamzásgátló szedésénél az első hónapban normális hogy mindennap egy kevés vér tapasztalható ott lent, de én mégis félek. Következő hónapban már nem lesz ez a pecsételő vérzésem mindennap? Ez mitől van? Másnak is volt ilyen?
2010. júl. 14. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,ezen az oldalon nem kevés helyen olvashattál erről.Nem törvényszerű,hogy nálad is így lesz,de előfordulhat és akkor sincs baj.A közti vérzés az elején elfogadott és ha a szervezeted megszokja a tablettát,akkor el fog múlni.Ha kétségeid vannak kérdezd meg az orvosodat,de mint mondtam,nem mindenkinél van így,lehet nálad nem lesz.
2010. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nálam már igy van:D 20napja szedem és még mindig vérzem
2010. júl. 14. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor üdv a klubban :) Nekem is volt és sokaknak.Nem kell izgulnod,ez az első 1-2 hónapban van csak aztán elmúlik.Ha mégsem,akkor vissza kell menni az orvoshoz és valószínüleg másik tablettát fog felírni.
2010. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is így voltam,első hónapban végig meg volt, vagyis inkább barna folyás.

De a második hónapban már nem tapasztaltam szerencsére.

Szóval nyugodj meg,el fog múlni.:)

2010. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, itt paráztam, hogy mikor múlik már el, annyira zavaró volt. Azt sem szerettem, ha 8 napig van meg, nemhogy húsz. Szóval, még van négy szemem az első hónapból, már nem vérzek, maximum napi kétszer egy kis barnás váladék, de nem akarom, hogy megjöjjön, mert kezdődik minden elölről. Remélem a köv. hónapban nem lesz ilyen.. :D Viszont a dokim is megmondta, hogy nem biztos, hogy még pontosan meg fog jönni. Habár, ha a szervezetem megszokta a hormonváltozást, akkor tuti. :S:D

Szóval nyugodj meg, normális. Pár nap, pár hét és elmúlik. Idővel pedig - ha sok - kevesebb lesz.

17/L

2010. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi nekem is 4tabi van hátra az első levélből és nekem is csak napi max 2szer ilyen barnás váladék van:D


Megnyugodtam, köszönöm mindenkinek!!

2010. júl. 16. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!