Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik kéréseket tettek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kéréseket tettek fel hogy lehet terhesek, velük mi lett? Hányan lettetek terhesek? Hogy mondtátok el otthon? Megtartottátok ha igen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
én kérdeztem, hogy terhes vagyok e, de hálistennek nem:) de ha lett volna megtartottam volna
2010. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?:D
2010. júl. 14. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
16 éves
2010. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan kérdésem, de legfőképp azért gyanakodtam arra, mert késett a menstruációm, de utána megjött, szóval nem, nem lettem terhes. :)

19L

2010. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kerdesem, de az enyeme nagyon jelentektelen kerdes volt, semmi eselye nem volt h teherbe essek, csak akkor kezdtem a nemi eletet es minden kis aprosagtol ki voltam akadva h baj vajon tortent-e?
2010. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 2,5 hónappal ezelött kérdeztem


Annyi volt a lényeg, hogy kiszakadt az óvszert és ezt csak a végén vettük észre.


Teherbe is este és lassan 3 hónapos állapotos leszek és ami a legjobb, hogy ikrekkel:)


3 éve vagyunk együtt a párommal, ő 25 én pedig 22 éves vagyok:)

2010. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!