Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után hat 100%-ra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hat 100%-ra a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2007. dec. 9. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
egy-két hét,de akkor is csak 99,7%os!
2007. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én úgy tudom,hogy ha a menstruációd első napjától kell kezdeni a tabit,akkor már onnantól teljesen védett vagy.Abban az esetben kell kiegészítő fogamzásgátlást alkalmazni,ha a mensesz 5.napján szeded be az elsőt.

Ezt a nődokim mondta...

2007. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, valóban úgy van, ha az első napon kezded szedni akkor már "azonnal" hat, viszont ha 2-4. napon akkor még egy hétig használni kell más kiegészítő fogamzásgátlót. Amúgy nekem azt javasolta a doki, hogy az egy hónap a tuti kivárási idő
2007. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menstruációd első napjától szeded, akkor védettséget ad!
2007. dec. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a doki az egy hónapot mondta,és ez le is van írva a gyógyszer mellékletében.Mi is kivárjuk,bár nagyon nehezen megy,de jobb,mint egy baba.Ti tudjátok,de az egy hónapot javasolják,van akinél véd pár nap alatt is van akinél a második hónap után is becsúszik,hiába szedte rendesen.Ez egyéntől függ.
2007. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
15 nap múlva teljesen biztonságos..
2008. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!