Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A mensruaciom ahogy lejárt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mensruaciom ahogy lejárt elindult egy barna folyás már egy hete van néha tiszta barna néha rozsaszines terhesség utalhat? Vagy valami betegség/fertőzés?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat hogy ami az első mensruacio után marad az a következővel ürül az előző 4 napig tartott csak nekem általánosan 6-8 napig tart

2019. szept. 21. 08:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a helytelen írás miatt
2019. szept. 21. 09:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, de nem lett semmi baj belőle. Én is féltem, hogy tehességre utalhat vagy mi bajom lehet de valószínűleg mivel az előző kevesebb ideig tartott ez most kompenzálja. Vegyél egy terhességi tesztet azért, hogy megnyugodj mindenképpen.
2019. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. szept. 21. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!