Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj lehet ebből, vagy túlaggódom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viragosnyar kérdése:

Baj lehet ebből, vagy túlaggódom?

Figyelt kérdés

A barátommal óvszerrel voltunk együtt most a peteérésem környékén, nem történt behatolás óvszer nélkül. Viszont ami előtt feltette az óvszert egy csepp a hasára ment illetve egy a kezemre, amivel később megfogtam a hímvesszőt, tehát az óvszer kűlsejét.

Nem tudom hogy ilyen apróság veszélyes lehet e, úgy, hogy egy minimális mennyiségű előváladék jut belém, vagy ez semmiség és nem kell aggódnom ilyenen.



2019. szept. 30. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
As elôváladéktól is teherbe lehet esni!
2019. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ilyen formában is?
2019. szept. 30. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy csepp micsoda ment a hasára kezedre? :o Az előváladék nem annyira bőséges, hogy csak lövelljen mindenhova.

Igen, teherbe lehet esni az előváladéktól, mivel általában tartalmaz spermiumot, éppen ezért a megszakítás nem védekezés, hanem hazárdjáték!

A leírásból - ha ama csepp nem kimondottan ondó volt - valószínűleg nem esel még teherbe, de azért legközelebb legyél óvatos, az ördög sosem alszik.

2019. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy csepp előváladék, ami amikor nedvesedni kezdett “jött ki”, ami az óvszerhez kűlsejéhez érintkezve akár belém is kerülhetett.

Ez is csak később tudatosult bennem, tudom, felelőtlenség.

Az előváladéktól köztudottan teherbe lehet esni, ezért kérdem, hogy mi a helyzet ezzel az esettel.

Még válaszoljon kérem valaki!:(

2019. szept. 30. 18:03
 5/9 anonim válasza:

Te jó ég ez csal előváladék...ne legyetek már így bef.sva tőle. Az főként akkor veszélyes, ha előtte már történt ejakuláció, amennyiben nem, úgy kb esélytelen az élő spermium a váladékban. Ha pedig volt előtte akció, akkor is ha a férfi az ejakulációk között vizel, még mielőtt újra közösülne, úgy kiürítheti a spermiumokat a húgycsőből. Az előváladék az előző ejakulációból tud felvenni spermiumokat, azt sem nagy százalékban.

De egyébként itt van: [link]


Ha meg annyira félsz, menj el orvoshoz, majd ő elmondja lesz e baj.

2019. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak az, és tisztában vagyok az alapdolgokkal, de nem tehetek arról hogy stresszelek egy olyan helyzettől amivel kapcsolatban nem tudom mi a helyzet. Voltam nőgyógyásznál, hamarosan lesz tabi is, csak kíváncsi lennék minél több ember véleményére, talán kicsit azért is, hogy megnyugodhassak. Bár én magam sem látok nagy valószínűséget, érdekel, ki hogyan látja ezt!
2019. szept. 30. 18:33
 7/9 anonim válasza:
Az első ilyen alkalmaknál szerintem mindenki izgul, majd rájössz, hogy felesleges ilyen apróságtól bestresszelni és feleslegesen megvenni a többezer forintos tablettát, plusz legalább legközelebb körültekintőbbek lesznek az emberek többsége. Az egyetlen probléma, hogy a gyógyszer nagyon durván belenyúl a szervezet működésébe, ezért nem ajánlott minden apróság miatt rohanni érte. Ha pedig ennyire stresszel találjatok más védekezési módszert, amely a női testben van (nem tabletta, hanem gyűrű, spirál etc.)
2019. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, vegyél egy tesztet, csináld meg, ne idegeskedj. Nem valószínű, hogy terhes lennél
2019. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utólsó kettő.
2019. szept. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!