Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta hatni fog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta hatni fog?

Figyelt kérdés
72 oras esemeny utanit vettem be de 85 ora telt el miota megtortent a baj. A gyogyszertaros azt mondta hogy ne aggodjak mert igy is hatni fog. En bizok a szakertelmeben bar mast olvastam. Tenyleg hatni fog?

2019. okt. 1. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmire nem lehet 100%-ig mondani hogy biztos. Beveszed, mást úgy sem tudsz tenni...
2019. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván minél több idő telik el, annál kisebb biztonsággal hat. De valószínűleg nem lesz gond, nyugodj meg.
2019. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
A gyógyszertárban aki kiszolgált, az gyógyszerész volt (nevkartyajan irja), vagy gyógyszertári asszisztens? Mert míg az egyik 5 evet tanul az egyetemen, az utóbbi gyorstalpalót vegzett okj-n, és valszeg azt sem tudja, mi az hogy terhesség
2019. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:
Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek
2019. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nődoki, hogy a 72 órásat minél előbb kell bevenni, az 5 naposat lehet 120 órán belül bármikor bevenni.
2019. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen en is ezt olvastam. De a gyogyszertaros magatol mondta hogy meg ez is jo lesz. En meg olyan ideges voltam hogy nem kezdtem el komolyabban megkerdojelezni😅
2019. okt. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!