Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Baj ha tovább szedem a fogamzásgátló tablettát?

Ebben a hónapban kezdtem el szedni és 15.én kellene abbahagynom az első levelet. A problémám az, hogy távkapcsolatban élek és 26.án találkoznék a barátommal. Mikor elkezdtem szedni nem tapasztaltam pecsételést viszont attól félek hogy lesz valami mikor a barátommal leszek. Úgy értem hátha akkor jön meg vagy pecsételés lesz. Szerintetek tartsam meg a szünetet 15.én vagy folytassam a szedést és hagyjam akkor abba amikor a papír írja késleltetés esetén?

okt. 10. 07:08  Privát üzenet  

A válaszok
Mindenképpen tartsd be az útmutató javaslataid. A barátodnak pedig meg kell ezt értenie, hacsak nem akarjátok hogy besikerüljön a baba

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 10. 07:45 Privát üzenet
Ha továbbszeded, nem hagysz szünetet, akkor semmi bajod nem lesz tőle és védett is leszel.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 10. 14:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, csak nem tudom mennyire jó ötlet úgy, hogy még csak 1 levelet szedtem. Úgyértem még nem menstruáltam tablettával.

# 3/4Időpont okt. 10. 20:04 Privát üzenet
A szünet csak 7 nap, és 10 nap után találkoztok. Addig lemegy a verzes, sot a kovetkezo levelet is elkezded.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont tegnapelőtt 19:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyengeség, mell fájdalom, enyhe szédülés és hányinger, derék fájdalom, apró görcsök Fogamzásgátló mellékhatása lehet? Valtanom kellene? Vagy terhesség? Hónapok óta szedem, most...
A fogamzásgátló tabletta okozhat hangulatingadozást, idegességet, szorongást?
A fogamzásgátló a szüneteltetett napokban is hat?
Mennyibe kerülnek a fogamzásgátló tabletták kb?
Desirett fogamzásgátlónál kell 7 napos szünetet tartani?
Noriel fogamzásgátlóról vélemények?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!