Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes esetleg ennyitől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes esetleg ennyitől?

Figyelt kérdés

Tegnap ejjel volt egy kis kalandom egy ismerosommel...

Sose voltam felelőtlen típus, de eleg sokat ittunk, es hagytam, hogy gumi nelkul csinaljuk, de körülbelul 10 mp-ig tartott, mert rögtön eszbe kaptam es abbahagytuk, utana kozvetlen aktus nem volt, mert nem volt nalunk ovszer...


Elegge aggodom, sose volt meg velem ilyen :( tudom, h csak 2 het mulva vehetek kb tesztet, de nagyon felek most, h baj lehet abból a 10 masodpercbol is :((

Szerintetek?


22/L



2019. nov. 10. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Igen lehetsz, sőt nemi beteg is.

Az lett volna az okos döntés ha elmész feliratni eseményutani tablettát.

2019. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Es ugy bevehettem volna az esemenyutanit, h nem is ment el bennem meg semmi?

Nagyon bant, h ilyen felelotlen voltam, tobbe nem csinalok ilyet...

2019. nov. 10. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem ment el benned akkor nagyon kicsi az esély. Nem nulla, de majdnem.
2019. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) mar készítettem magam, de nem lett semmi baj szerencsere! :)
2019. dec. 4. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!