Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell-e doki vagy sem? Lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e doki vagy sem? Lassan szeretnék lefeküdni a barátommal (15). Sokan úgy mennek dokihoz hogy már nem szüzek akkor kihagyhatom még most?

Figyelt kérdés
Sztem elég lenne az óvszer netán a hüvelykúp, de nemtudom eldönteni menjek orvoshoz vagy sem. (nincs semmi problémám)
2008. nov. 17. 21:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Miért akarsz dokihoz menni?Fogamzáslót kiiratni?Ha semmi bajod, akkor nem szükséges..A lényeg védekezzetek!
2008. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell elmenj a dokihoz. Ha majd gyógyszert akarsz feliratni, akkor meg ígyis muszáj lesz. (ezesetben kérj majd vérvizsgálatot is, mert szertik "elfelejteni")

Gumi elég, hüvelykúp magában meg kevés.


Sok sikert! ;)

2008. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Nyugodt környezet és óvszer, síkosító ! Az óvszerhez ragaszkodj, minden áron. Ha a fiú elzárkózik, te se engedj ! Ha van egy kis felelősségtudata, nem töm tele hormonokkal.
2008. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
23%

Szia!


Szerintem akkor, és olyan fiuval feküdjél le, akitől, és ha lehet, amikor nem bánnád már, ha teherbe esnél!


Te lehet nem ilyen lány vagy, de talán hallhatsz ilyet is!


15 évesen azzal foglalkozni, hogy óvszer, meg fogamzásgátlás! Hát e legtöbb ilyen lánynak megnyomorodik az élete!


És ahogy kivettem, jobb lenne neked várni még 1-2 évet!

Fölleg, hogy ezt a fiuval nem tudod megbeszélni, hanem neten igényled!


hmm... szülők? orvostól is lehet kérdezni vizsgálat nélkül is! persze lehet egyik se ad tökéletes választ!

Ebben a fiu kéne, hogy a társad legyen!


És még egy nagyon fontos! Ha teherbe esnél ezek ellenére tőle! Akkor megszülnéd szívesen? Vagy egész életedet végigkisérné, hogy megölöd a gyereketeket?


Azért kérdem, mert a szeretkezésnek az utódnemzés a célja! Te miért akarsz még is ezzel a fiuval, ilyen áron?


Te is ilyen szeretnél lenni, aki tudja osztani az észt a fogamzásgátlásról, de csak azért, mert gyereket nevelni képtelen-én nem azt mondom, hogy te az lennél, vagy olyan fiut találni aki megfelelő ehhez?


Mellesleg az ember ne a barátjával feküdjön le, hanem a szerelmével! Vagy legalább a méltóságnak azon a fokán, hogy ezt az illetőről eltudja mondani!


Szeretettel!

2008. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Na igen 15 évesen szerintem sem a szexen kéne törnöd a fejed...

Nem értem azokat a válaszolókat sem, akik azt írták ne menj el dokihoz.

Igenis menj el! Legalább kapsz egy kis felvilágosítást (nem kell feltétlenül gyógyszert iratni, de pláne nem 15 évesen...) és nem jössz vissza erre a fórumra 3 hét múlva, hogy Uram Isten terhes vagyok e, mert ugyan ...így meg úgy...

Kincsem Kiscsibém, érett vagy már Te a szexre????? 15 évesen nem!

Azt viszont legalább értékelem, hogy a fogamzásgátlásra gondolsz.

Menj el szépen orvoshoz és kérd ki a véleményét. A vizsgálat nem fog fájni(ellenben az első szeretkezéssel), maximum kellemetlen (pláne, mert végbélen keresztül vizsgál meg), de legalább elmondja, ha talál valami rendelleneset, nem muszáj neked magadnak azt észrevenned és mégis lehet galiba.

Ha cikinek tartod a nőgyógyászt, akkor meg végképp várj még a szex dologgal, mert akkor aztán végképp nem való még.

2008. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond 15 évesen szexuális életet létesíteni, ha elég érettnek érzi magát, akkor miért ne?Meg még, ha nem is a nagy szerelmével veszíti el, lehet megbánja sír pár napig, hétig, az életben csalódni is kell egyszer,mindenki átesik csalódásokon.Túl teszi magát, tapasztalatokat gyűjt.Ezáltal nem lesz kevesebb, sem több.
2008. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
83%

"Azért kérdem, mert a szeretkezésnek az utódnemzés a célja!"

Nem. A párosodásnak az utódnemzés a célja. A szeretkezésnek a szerelmünkkel való fizikai egyesülés é az örömszerzés.


"Te is ilyen szeretnél lenni, aki tudja osztani az észt a fogamzásgátlásról, de csak azért, mert gyereket nevelni képtelen"

Vajon, aki ezeket írta egész életében 2x-3x fog szexuális kapcsolatot létesíteni (vagy ahány gyereket szeretne vagy van neki)?


"A vizsgálat nem fog fájni(ellenben az első szeretkezéssel)"

Ez a válaszoló megint nagyon jó módszereket alkalmaz, főleg, ha majd a kedves lányának is ezt fogja mondani. Persze, csak el akarja rettenteni a fiatalkorú leányzókat a szextől, lehet sikerül is neki, de majd ha megtalálja a lány "élete szerelmét", akár érett lesz rá, akár nem, akár 15 éves lesz, akár 35 cseszheti, mert tényleg fájni fog neki de nagyon, és nem fogja tudni élvezni. Na akkor ki nem érett a gyereknevelésre? Bár ijesztegetni meg oltani persze könnyű...

2008. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

utsó válaszolónak: mivel elég fiatal a kishölgy nem tudni mennyire tájékozott. Gondoltam nem gond ha leírom, hogy beza az első fájni fog(mielőtt meglepetés érné, mert azt hallotta, hogy a szex milyen jó dolog...) /aztán következő héten jön ide, hogy mi lehetett a baj, mert fájt neki és lehet hogy volt orgazmusa, mert remegett közben.../. Egyébként meg 15 évesen akkor is úgy gondolom, hogy azon kéne járjon az eszének, hogy holnapra minden órára felkészült e.

Nem lehet egy 15 éves lelkileg érett a szexre... Biológiailag "kész", de lelkileg senki nem fogja nekem megmagyarázni, hogy érett. -> ezt már a kérdés is bizonyítja... "lassan le szeretnék feküdni a párommal"

vszínüleg majd kitűznek egy időpontot is, s mint tudjuk ez sem így megy, hanem úgy hogy megkívánod a másikat. Fogalma sincs róla mit jelent az, megkívánni a másikat...

Azon túl ki szeretné kerülni a nőgyógyászt (vszínüleg cikinek tartja, tényleg baromi érett ) Ti meg csak buzdítsátok, persze kicsim, már le is késtél róla, már 13 évesen el kellett volna kezdened...

Nekem sincs ellenemre az ha valakinek több "numerája is van volt lesz" magam is ilyen vagyok. Bőven bőven szereztem tapasztalatot, mielőtt rátaláltam a mostani kapcsolatomra. De nem 15 évesen kezdtem!!!

2008. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Nincs igazad. Igenis lehet egy 15 éves lány érett a szexre. Nem kell szegényt mindennel vádolni, mert legközelebb, ha valami baja lesz önhibáján kívül, még itt sem meri megkérdezni, mert csak az oltást kapja. Kapásból az, hogy megkérdezte, már azt jelenti, hogy igenis neki fontos a bizonság, hogy ne legyen semmi baja és kíváncsi volt, hogy szükséges-e kivizsgálás a nemi élet elkezdése előtt. Mert nem akar bajt. Ez éretlenséget sejtet??

A kedves kérdezőnek ajánlom figyelmébe a szexualitas.hu oldal fórumát és cikkeit. Ha valamiről informálódni szeretnél nyugodtan kérdezz a fórumon.

Én azt mondom, ha úgy érzed, hogy nagyon szereted a párodat és eléggé ismeritek már egymást testileg-lelkileg, nem gáz, ha 15 évesen odaadog magad neki.

2008. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszokat minden irányból!!
2008. nov. 18. 20:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!