Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyiben befolyásolja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben befolyásolja a fogamzásgátlót az ha sokszor hánytam?

Figyelt kérdés

Kb.20x hánytam de csak ilyen sárga keserű dolgot...elsőnek bevétel után 5 órával aztán rá 2 órára folyamatosan hánytam amit megittam kihánytam.

3 éve szedek fogamzásgátlót. Most a Gracial nevűt szedem. A 14. Szemnél hánytam..előtte voltunk együtt a párommal.

Azt tudom hogy 4 óra a felszívódás de ennyi hányásnál nem rontja a védelmet?

Azóta nem hánytam!



2019. dec. 27. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mit ettél, de 5 óra alatt már távozott a gyomorból az alsóbb béltraktusba. Ha viszont ment is hozzá a hasad (ez gyomorrontásnál is előfordulhat) akkor fennáll a kockázata, hogy nem szívódott fel rendesen.

A hormonális fogamzásgátló nem a gyomorban szívódik fel, hanem a vastagbélben.

Szval, nagy valószínűséggel minden okés, kivéve ha ment hozzá a hasad, vagy más a fogamzásgátló felszívódását befolyásoló készítményt szedsz közben.

2019. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ment a hasam és nem szedek mellé semmi olyat ami gondot okozhatna! Kb 20:30 körül vettem be és 2 óra után hánytam.
2019. dec. 27. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!