Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló felszívódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló felszívódik ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tudom, elég buta kérdés de teljesen rám ijesztettek páran és nem tudom mit gondoljak. Annyi a lényeg, hogy fogamzásgátló tablettát szedek, este 8 körül szoktam bevenni. Reggelente általában kávézok, és sokszor van emiatt olyankor egyszeri híg székletem. Olyan 8 óra telik el így a bevétel és eközött. Sokan mondták, hogy 10 óra a kritikus ilyen szempontból és ezzel nagyon vigyázzak.. De a tájékoztazó 4 órát ír, illetve most komolyan ne menjen nagywczni, mert ilyenkor híg(abb) a dolog..? Bocsánat, tudom, túl sok információ, de már teljesen belezavarodtam ebbe és a frászt hozzák rám, mert nem használtam kieg. védelmet, és nem szeretnék ezen "felsülni"...

2019. dec. 30. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Felszívódik ne aggódj
2019. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ami a hozzá adott ismertetőben is benne van, arra a gyár nagyon ügyel, hogy pontos legyen (tartalékkal), nehogy valami pert akasszanak a nyakába. Higgy neki, sokkal inkább, mint az önjelölt okoskodóknak a fórumokon, akik semmit nem is tudnak egy ilyen gyógyszer metabolizmusáról.

Ha biztosabb akarsz lenni a dolgodban, akkor vagy órákkal korábban vacsorázz, vagy a bevétel után, így a felszívódás biztosabb, de a 8 óra teljesen elegendő. A széklet a vastagbél végében súrúsödik be, ha odáig eljutott, akkor felszívódott a hatóanyag. Az a hasmenés aggasztó, amelyik következtében a gyomor tartalma "átszáguld" a beleken félóra-óra alatt, de az görcsökkel jár, és nem ez, amit mondasz.

2019. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!